perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTEL KİLİT SİSTEMİ

Otel kilit sistemi; tatil köyleri, rezidanslar, butik oteller gibi yerlerde kapılarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerde kullanılmakta olan cihazların farklı modelleri yer almaktadır. Farklı modellerin gövdelerinin renkleri de farklıdır. Böylece kullanılacak olan kapıların rengine göre uygun olan modeli seçilebilmektedir. Kaliteli bir kilit mekanizmasına sahip olan otel kilit sistemi, pil ile çalışmasına devam eder. Yani elektrik kesintilerinden etkilenmeyecektir. Aklınızdaki “elektrik kesilirse ne olacak?” gibi soruları bir köşeye atabilirsiniz. Otel kilit sistemi cihazlarında yer alan piller ile 25.000 geçiş yapabilirsiniz. Bu da zaten pillerin çok uzun bir süre size asla sorun çıkarmayacağı anlamına gelmektedir. Bunun yanı sıra zaten pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte cihaz alarm vermektedir. Cihazın alarmını duyduktan sonra pili değiştirerek, hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebilirsiniz. Ola ki pil bitti. Hiç korkmanıza gerek yok. Çünkü otel kilit sistemi cihazları, mekanik anahtar ile de açılabilmektedir. Mekanik anahtar sayesinde geçiş yapılabilir. Bu anahtarlar, otellerin temizlik görevlilerinde odalara girilerek temizlik yapılabilmesi için bulunabilir. Bunun yanı sıra otel yöneticileri ya da resepsiyon görevlilerinde de bulunmaktadır. Böylece 7/24 sorunsuzca otel odasına giriş ve çıkış yapılabilmektedir. Otel kilit sistemi, binlerce kez test edilmiş olan Japonya Mabuchi mikro motora sahiptir.  Sadece motoru değil, aynı zamanda da kilitleri de binlerce defa test edilmiştir.

Otel kilit sistemine tanımlanacak olan kartlar, Temic ya da Mifare kart tanıtılmaktadır. Bu kartlar, müşterilerin otelde konaklayacakları günlere göre resepsiyon görevlileri tarafından kart kodlayıcı ile kodlanır. Diyelim ki; beş gün dört gecelik bir tatil için gelen bir çift var. Bu müşteriler ayın sekizi ile on üçü arasında tatil yapacaklar. Konaklayacakları odanın kapısını açan karta müşterilerin kalacakları gün tanımlanır ve kart ayın on üçünden sonra otel odasını açmaz. Böylece müşterinin konaklama süresinin bitimine gelinmiş olduğu görülür. Bu kartların üzerine baskılar yapılarak da kullanılmaktadır. Bu baskılar siyah – beyaz olabileceği gibi genellikle renkli olması tercih edilmektedir. Renkli kartların üzerine yapılacak olan baskılarda otel adı, otel logosu ya da kullanılacak olan odanın numarası vb. gibi bilgiler yer alabilir.

Otel kilit sistemi kullanılan otel odalarında energy saver da kullanabilirsiniz. Energy saver sayesinde havalandırma, su, elektrik vb. gibi tüm enerji harcamalarının boş yere yapılmasının önüne geçebilirsiniz. Nasıl mı? Diyelim ki otel odasından ayrılan müşteri, odanın ışığını açık unuttu. Otel kilit sistemi kartının çıkarılması ile enerji kesileceği için ışık da otomatik olarak kapanacaktır. Müşteri odaya tekrar geldiğinde kartı takarak, enerjiyi tekrardan sağlayabilecektir.

Otel kilit sistemi hakkında en çok merak edilmekte olan konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Otel kilit sistemi cihazları fiyatları, kullanılacak olan modeline göre değişmekle birlikte firmamızda fiyatları oldukça uygundur. Çünkü Perkotek Teknoloji ailesi olarak Gustavo otel kilit sistemi Türkiye dağıtıcılığını yapıyoruz. Bu sayede en uygun fiyatlı otel kilit sistemi satışını da biz gerçekleştiriyoruz. Size sadece bir telefon kadar yakınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler