perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otel Odası Kartlı Sistem: Güvenli ve Kolay Erişim!

Otel odası kartlı sistem, tatil köyleri ve beş yıldızlı otellerde kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, yüksek kaliteleri ve sağlamlıkları ile tüm dikkatleri üzerine toplamaktadırlar. Temic ve Mifare kartları okuyabilen otel odası kartlı sistem cihazları, değişik materyaller ve kilit mekanizmasından oluşmaktadırlar. Bu cihazlar, pil ile çalışmalarına devam etmektedirler. Otel odası kartlı sistem cihazlarının son 100 geçişinde alarm verilmektedir. Zaten orijinal pilleri ile 25.000 geçiş yapılabilmektedir. Son 100 geçişte zaten alarm verildiği için siz pili değiştirdiğinizde geçişe kolaylıkla devam edilebilecektir. Yani 7/24 otel odası kartlı sistem cihazlarını kolayca kullanabileceksiniz.

Otel odası kartlı sistem kullanılırken, bu sistemlerde kullanılacak olan kartların “card encoder” ile kodlanması gerekmektedir. Kart kodlayıcıları resepsiyon görevlileri kullanırlar. Örneğin diyelim ki bir müşteri oteli ayın sekizi ile on beşi arasında kullanacak. Karta müşterinin kalacağı gün sayısı tarihleri ile birlikte kodlanır. O tarih bittiğinde kartlar ile kapıyı açabilmek mümkün olmayacaktır. Böylece müşterilerin sadece belirlenmiş olan zaman dilimlerinde otel odasına giriş ve çıkış yapmaları mümkün olacaktır. Üstelik tanımlanan bu kartların çalınması, kaybolması ya da tahriş olması durumunda otel resepsiyon görevlileri tarafından o kartlar iptal edilerek yeni kartlar tanımlanabilmesi mümkündür. Otel odası kartlı sistem kartlarına kontör yüklemek de mümkündür. Bu sayede otel içerisinde yer alan aktivitelerde bu kartları kullanabilirsiniz. Yanınıza para almanıza da gerek kalmaz.  Eğlenceler sırasında paraların kaybedilmesi gibi durumların önüne geçilebilmektedir.

Otel odası kartlı sistem ile energy saver da kullanılmaktadır. Energ saver sayesinde müşterilerin kodlanmış olan kartlarının takılması ile birlikte oda içerisindeki alarm, elektrik, havalandırma, su tesisatı aktif hale gelmektedir. Müşterilerin odadan çıkarken suyu kapatmayı unutması ya da ışığı söndürmeyi unutması durumunda, kartlarını odadan çıkış yaparken almaları durumunda bütün enerji harcayan cihazların kapanması sağlanmaktadır. Bu şekilde de çok ciddi bir enerji tasarrufu elde edilecektir. Enerjinin ve suyun israf edilmesinin engellenmesi ile birlikte de otelin gereksiz bütün masraflardan kurtulması da sağlanacaktır. Otel odası kartlı sistem ile energy saver kullandığınızda siz de gereksiz bütün masraflardan kurtulabilirsiniz.

Otel odası kartlı sistem kartlarının üzerine baskılar da yapılabilmektedir. Yapılacak olan bu baskılar renkli ya da siyah beyaz olabilmektedir. Kartların üzerine kullanılacak olan oda numaraları, firma adı, firma logosu vb. bilgilerin baskılarının yapılması sağlanabilmektedir. Böylece kartların çok daha şık durması da sağlanır.

Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan otel odası kartlı sistem fiyatları da çok uygundur. Çünkü Perkotek Teknoloji olarak Gustavo otel odası kartlı sistem Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Binlerce kez test edilen otel odası kartlı sistem cihazları fiyat teklifi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler