perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Otel Tipi Kilit: Güvenli ve Kolay Erişim!

Otel tipi kilit sistemleri, otel odalarına yapılacak olan giriş ve çıkışların güvenliğinin arttırılması ve otel odalarında yer alan eşyaların çalıntı riskine karşı korunabilmesi için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otel tipi kilit sistemleri; rezidans, tatil köyleri, beş yıldızlı oteller ve buna benzer pek çok alanda kullanılabilmektedir. Bu kilitlerin kaliteleri ve sağlamlıkları tespit edilmiş olmakla birlikte yüksek teknoloji ile kusursuz olarak çalışabilmektedir. Otel tipi kilitler, Mifare ve Temic kartları okuyabilmektedirler. Farklı mekanizmalara ve değişik materyallere sahip olan otel tipi kilit, orijinal pilleri ile 25.000 kez açma ve kapama yapabilmektedir. Üstelik kilidin pili bitse bile mekanik anahtarları ile kapılar açılabilmektedir. Yani istediğiniz her alanda 7/24 olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Otel tipi kilit, resepsiyon görevlilerine verilen “card encoder” birlikte kullanılmaktadır. Resepsiyonda bulunan görevliler, müşteriler hangi tarih aralıklarında otelde kalacaklarsa o tarihlere göre kartları kodlamaktadırlar. Örneğin; diyelim ki müşteriler ağustos ayının birinden yirmisine kadar otelde konaklamak istiyorlar. Ayın biri ile yirmisi arasında kart kapıları açabilecektir. Ayın yirmisinden sonra ise kapılar o kartlar ile açılmayacaktır. Otel tipi kilit sistemlerinde üstelik kullanılacak olan kartlara kontör de yüklenebilmektedir. Bu sayede otel içerisinde yer alan marketlerde vb. yerlerde kartları para niyetine kullanarak harcamalar yapılabilmektedir. Hem bu sayede müşterilerin yanlarında para taşımalarına da gerek yoktur. Yani paramı kaybedeceğim gibi bir sorun ortada kalmayacaktır.

Otel tipi kilitlerin kullanılmakta olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bu kilitleri monte etmek için kapıların kapı kollarının bunlara göre uyumlu olması gerekmektedir. Yani öncelikle kapı kollarının ayarının yapılması gerekmektedir. Otel tipi kilit ile birlikte “energy saver” da kullanılabilmektedir. Energy saver, otel odasının içerisinde yer alan alarm, havalandırma, su tesisatı ya da elektrik tesisatlarını aktif hale getirmenizi sağlamaktadır. Energy saver sayesinde müşteriler odalarından çıkarken suyu yahut ışığı açık unuturlarsa, kartlarını odadan çıkış yapmaları sırasında almaları durumunda tüm enerji cihazları kapanacaktır. Bu da çok ciddi bir enerji tasarrufu yapmanızı sağlamaktadır. Oteli bu sayede israflardan da kaçındırarak, enerji tasarrufu yapılmış olacaktır.

Otel tipi kilitlerde önemli olan bir diğer nokta, sağlamlık ve kalitedir. Satışını yapmakta olduğumuz otel kilitleri, oldukça sağlam ve kalitelidir. Bunu kullanıma sunulmadan önce binlerce kez test edilmesini istinaden söyleyebilmekteyiz. Bu sayede olası bütün sorunlar ortadan kalkacaktır. Üstelik otel tipi kilit sistemlerinde kullanılan kartlar, oldukça da hızlı bir biçimde okunarak geçiş imkânı vermektedir. İlk kez kullanacak olan müşteriler dahi oldukça basit bir kullanım sağlayabilecektir.

Otel tipi kilit hakkında çok merak edilenlerden bir tanesi bu kilitlerin fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Gustavo otel tipi kilit sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü bu kilitlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Yani satın almak için hiçbir çekinceniz olmamalı. Yerinde inceleme fırsatı yakalamak isterseniz sizi Perkotek Plaza’ya da bekleriz. Uygun fiyat garantisi ile siz de otel tipi kilit sayesinde otel odalarınızı güvenle koruyabileceksiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler