perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM TAKİP SİSTEMLERİ

Personel devam takip sistemleri, personellerinizi takip edebilmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanılabilmesi için personel devam takip sistemleri cihazlarının ve personel takip programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan pdks programının iki farklı çeşidi firmamız tarafından sizlere sunulmuştur. Bunlardan ilki; Perkotek personel devam programıdır. Bu program, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiş ve sürekli olarak ihtiyaca uygun olarak güncellenmektedir. Günümüzde Türkiye genelinde pek çok işletmede personellerin takip edilebilmesi için sıklıkla kullanılmaktadır. Bu program sayesinde kimin hangi saatlerde giriş ve çıkış yaptığını takip edebilmenizin yanı sıra aynı zamanda program üzerinden birçok rapor alarak, kolayca personeller hakkında bilgi elde edebilirsiniz. Personel devam takip sistemleri programı, çok basit bir kullanıma sahiptir. Kısa bir eğitimden geçirilen her son kullanıcı güvenle bu programı kullanarak, personellerin takip edilebilmesini sağlayacaktır. Bir diğer personel takip programı ise web pdks’dir. Web pdks, online olarak personelleri takip edebilmenizi sağlamaktadır. Online olarak kullanmak için herhangi bir tarayıcıdan yönetebilirsiniz. Üstelik programın kullanımı çok basittir. Evinizden, iş yerinden ya da seyahat halinde iseniz yolda personelleri takip edebilmeniz mümkündür. Bu da personelleri her alanda takip imkânı sunduğu için oldukça kullanışlı olduğunu ispatlamaktadır.

Personel devam takip sistemlerinde kullanılmakta olan üç farklı cihaz türü bulunmaktadır. Bu cihazlar; yüz tanıma personel devam takip sistemleri cihazları, parmak izi personel devam takip sistemleri cihazları ve kartlı personel devam takip sistemleri cihazlarıdır. Bunlar dışında yeni bir cihaz modelimiz daha mevcut. Damar izi tanıma cihazlarımız ile de artık personellerinizi takip edebilir, kimin hangi giriş ve çıkış alanlarından geçiş yaptığını takip ederken, hangi saat aralıklarında giriş yaptığını da görüntüleyebilirsiniz.

Öncelikle yüz tanıma personel devam takip sistemleri cihazlarından bahsedelim. Bu cihazlar ile personelleri takip etmek için öncelikle cihazların personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara moınte edilmesi gerekir. Bu montaj sırasında cihazın yüzleri okuyabilecek mesafede monte edilmesine özen gösterilmesi gerekmektedir. Çünkü eğer cihazın kamerası kişilerin yüzlerini göremezse, geçişler için hiç de kullanışlı olmayacaktır. Kişilerin yüzlerindeki tanımlanacak olan alanların her kişinin yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olması sayesinde de hiçbir personelin bir başka personel yerine okutma yapması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu da güvenliği %100 oranında sağlamanıza olanak sunacaktır.

Parmak izi personel devam takip sistemleri cihazları, parmak izi tanıma teknolojisi ile çalışmasına devam etmekte olan cihazlardır. Bu cihazlar ile personelleri takip etmek çok basittir. Öncelikle kişilerin parmak izlerinin cihaza tanıtılması sağlanır. Tanıtılan parmak izleri, her kişinin her parmağında farklı bir özellik göstermektedir. Bu da kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durumun ortadan kalkmasını sağlar. Böylece personeller birbirleri yerine parmak izi okutamazlar ve siz parmak izi personel devam takip sistemleri cihazları programı üzerinden alabileceğiniz en net ve doğru bilgileri alırsınız.

Kartlı personel devam takip sistemleri cihazları ise personelleri takip etmeniz için kartları kullanmanızı sağlamakta olan cihazlardır. Bu cihazlar ile birlikte kullanılmakta olan kartların üzerine personellerin bilgilerinin baskısını yapabilirsiniz. Bu da kartları aynı zamanda personel tanıtım kartı olarak da kullanabilmenizi sağlamaktadır. Kartlı personel devam takip sistemleri cihazlarının birçok modelinde aynı zamanda şifreli olarak da geçiş özelliği bulunur.

Personel devam takip sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek ya da bu cihazları yerinde incelemek isterseniz, Perkotek Plaza’ya gelebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler