perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTO PARK SİSTEMLERİ

Oto park sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapan araçları kontrol altına almak ve geçişleri düzenlemek amaçlı kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olmaktadır. Aynı zamanda hızlı geçiş sistemi ve otopark geçiş sistemi olarak da kullanılmaktadır. Bu şekilde nasıl kullanacağınızdan biraz bahsetmek istiyorum. Öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına 50 metreye kadar okuma yapabilecek olan uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Geçişlerine izin verilecek olan araçlara da ogs ve hgs etiketlerinin tanımlanması gerekmektedir. Bu etiketlerin öncelikle araç geçiş kontrol programına aracın ruhsat bilgileri, kat maliki bilgileri, plaka bilgileri ve diğer bilgiler ile kayıt edilmesi gerekmektedir. Bu tanımlanmış olan bilgiler, otopark geçiş kontrol paneline Tcp – Ip bağlantısı ile gönderilmektedir. İşte tam olarak sistem bu şekilde hazır olmaktadır. Bu antenlere kayıt edilecek olan etiketlerin iki farklı modeli bulunur. Bunlar plastik etiketler ve kâğıt etiketler. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Plastik olan etiketler ise araçların plakalarında kullanılacak olan etiketlerdir. Tanımlı olan etiketler ile antenlerin önüne gelindiğinde anten okuma yapmaktadır ve bariyere etiketin kayıtlı olan bilgisini göndererek de geçiş yapılabilmesini sağlamaktadır.

Oto park sistemleri bariyerleri teknik özelliklerinden bahsedelim. Bu bariyerlerin gövdeleri elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Paslanmaz çelik olan bariyerler, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan bariyerler ise iç ortamlarda kullanılmaktadır. Genellikle bu bariyerler, -20 derece ile +60 derece arasındaki sıcaklıklarda sorunsuz olarak çalışmaktadır. Bu bariyerlerde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanınız ne kadar uzun ise bariyerin kolu da o uzunluğa göre ayarlanabilmektedir. Oto park sistemleri bariyerlerimiz ayrıca butonla ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak için tek bir buton vardır. Aynı buton aynı zamanda bariyer kolunu kapatabilmenizi sağlamaktadır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki adet buton bulunur. Bu butonlardan biri oto park sistemleri bariyer kolunu açarken, birisi de bariyer kolunu kapatabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca Avax bariyerler, aynı zamanda zaman kontrollüdürler. Zaman kontrolü sayesinde bariyerin kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde açılmasını ya da kapanmasını da sağlayabilirsiniz. Araç geçişleri sırasında da bariyer kolunun altında herhangi birinin durması durumunda, herhangi bir kontrol ünitesi tarafından kapanması için tetiklense bile oto park sistemleri bariyerinin güvenlik sensörü bu işlemi engelleyecektir.

Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden beri Avax bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu yüzden de bu bariyerlerin firmamızda fiyatları oldukça uygun olarak satışa sunulmaktadır. Yani oto park sistemleri bariyer satın almak için öncelikle bizimle iletişime geçmenizi önermekteyiz. Üstelik bu bariyerlerimiz opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantların üzerinde de kırmızı STOP yazışı yer almaktadır. Yani geceleri de bariyerleri kullanmak çok kolaydır. Neden güvenliğinizi daha fazla tehlikeye atıyorsunuz? Satın almak için hemen bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler