perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
  • Açıklamalar

OTOMATİK BARİYER FİYAT

Otomatik bariyer fiyat uygunluğu ile otopark bariyer sistemleri, otoparklara giriş ve çıkışların daha güvenilir ve hızlı olmasını sağlamak için kullanılmaktadır. Bu sistemler hgs ve ogs olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle apartmanlarda, sitelerde ve iş yeri otoparklarında çok sık tercih edilmektedir. Bu sistemler ile giriş ve çıkışlarına çok daha önceden onay verdiğiniz araçların hızlı ve güvenilir bir şekilde geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Otomatik bariyer sistemlerini; otopark bariyeri, hgs ve ogs otopark anteni, araç geçiş kontrol paneli, araç plaka ve cam etiketleri oluşturmaktadır. Peki, bu sistemler nasıl çalışır? Otomatik bariyer sistemlerinde kullanılan UHF antenler, 50 metreye kadar okuma yapabilmektedirler. Öncelikle bu antenlerin araçların giriş ve çıkış yaptıklarını alanlara yerleştirilmesi gerekmektedir. Daha sonra etiketlerin araçlara verilmesi sağlanır. Bu etiketler, her araç için araç takip kontrol programına araç ruhsat bilgileri, plaka bilgileri vb. bilgiler ile kayıt edilmektedir. Kâğıt etiketler araçların camlarında kullanılırken, plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmaktadır. Tanımlanmış olan araç bilgiler de geçiş kontrol paneline iletilmelidir. Bu şekilde sistem tamamen hazır hale getirilmiş olmaktadır. Bundan sonra da geçiş yapmak isteyen her araç, etiketleri antenin görmesini sağlar. Anten tanımlı olan etiketi gördüğünde otopark bariyerine tetik vererek aracın durmasına gerek kalmadan hızlı bir şekilde giriş yapılabilecektir.

Otomatik bariyer sistemlerinde en büyük merak konularından bir tanesi şüphesiz ki otomatik bariyer fiyat bilgisidir. Şöyle ki; otomatik bariyer fiyat kullanacağınız modele göre değişiklik gösterir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak Avax otomatik bariyer sistemleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için otomatik bariyer fiyat bizde oldukça uygundur. Satışını yapmakta olduğumuz iki farklı model bariyer bulunmaktadır. MN ve DZ bariyerler… DZ otomatik bariyer fiyat, MN otomatik bariyer fiyatına göre daha uygundur. Tüm bütçelere hitap eden bariyerlerin kurulumları da montaj kitine sahip oldukları için çok kolaydır. Üstelik bu bariyerlerin kolu uzunlukları da 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Giriş alanınıza göre size en uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

Otomatik bariyer sistemlerinin kullanımı kolaylaştıran farklı pek çok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan birisi uzaktan kumanda yahut buton ile kontrol edilebilir olmasıdır. Buton kontrolünde de iki farklı yöntem bulunur. Tek buton ve çift buton kontrolü… Çift buton kontrolünde bariyerin kolunu açmak ve kapamak için iki tane buton vardır. Tek buton kontrolünde ise açma ve kapama işlemleri için tek bir buton kullanılmaktadır. Peki, ne tür mekanlarda tercih edilebilirler? Otomatik bariyer sistemlerini dış ortamlarda da iç ortamlarda da tercih edebilirsiniz. Dış ortamlarda kullanım sağlamanız için paslanmaz çelik modeller bulunur. Bunlar suya ve olumsuz havalara uygun olarak üretilmiştir. Elektrostatik boyalı bariyerler ise iç ortamlarda kullanılmak için uygundur. Yani her alan için farklı bir çözüm bulunmaktadır.

Bariyerlerin ayrıca acil alarm modu özellikleri bulunur. Bu özellik sayesinde olası tehlikeli afet, deprem, yangın vb. durumlarda bariyerler serbest geçiş moduna geçerler. Bu sayede herhangi bir problem oluşması da engellenmiş olacaktır. Ayrıca isterseniz opsiyonel olarak akü ile de kullanılabilirler. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek kullanıma devam edilmesini sağlayacaktır. Siz de otomatik bariyer fiyat bilgisi için bize ulaşın ve otomatik bariyerler ile güvenli otoparklara kavuşun!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları