perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL DEVAM KONTROL SİSTEMİ

Pdks olarak da bilinen personel devam kontrol sistemi, personel takibini dijital olarak yaparak kesin ve doğru sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Personel devam kontrol sistemi, artan personel sayısı ve kontrol işlemleri için harcanan enerji düşünüldüğünde günümüzde gözle görülür bir şekilde daha çok kullanılan bir sistem olmuştur. Personel devam kontrol sisteminde en çok kullanılan cihaz şüphesiz ki; yüz tanıma cihazlarıdır. Yüz tanıma cihazlarının personel takibi yaparken sıkça tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden biri, bu cihazların yüksek güvenliğe sahip olmasıdır. Yüksek güvenlikli yüz tanıma cihazları, aynı zamanda yüksek çözünürlüklü kameraya sahiptir. Yüksek çözünürlüğe sahip olan kamerası, personellerin yüzünü 0,1 saniye gibi kısa bir sürede okuyabilmektedir. Yüz tarama cihazlarıyla ayrıca şifreli, parmak izli veya kartlı geçiş de yapabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Bu cihazlar, kişilerin yüzünde sakal, bıyık, gözlük vs. olmasına rağmen kolayca tanıma yapabilmektedir. Bu cihazların tek dezavantajı güneş ışığıdır. Güneş ışığına maruz kalan yüz tanımalı personel devam kontrol sistemi, okumalarında problem yaşanabilmektedir. Ancak güneş ışığından sakınıldığında yüz tanıma cihazlarını güvenle kullanabilirsiniz. Yüz tanıma cihazları ile ayrıca turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Özellikle turnikeler ile kullanılan yüz tarama cihazları, geçiş kontrolü bir yana aynı zamanda geçiş kısıtlaması da yaptığı için kullanımı oldukça basittir.

Parmak izi okuyuculu personel devam kontrol sistemi, yüz tanıma sistemleri kadar güvenlidir. Bu cihazlarda parmak izi teknolojisi kullanılmaktadır. Parmak izi, her insanda farklı bir algoritmaya sahip olduğu için hiçbir personel bir başkası yerine parmak izini okutarak giriş ve çıkış yapamaz. Parmak izli okuyucularda en büyük avantajlardan birisi de cihaza birden fazla parmak izini kaydedebilmektir. Özellikle inşaat sektöründe kullanılan parmak izi okuyucularda, parmak izi çabucak deforme olabileceğinden dolayı, birden fazla parmak izi tanımlamak geçişler sırasında kolaylık elde etmenizi sağlayacaktır. Parmak izi okuyucuların fiyatları da oldukça uygundur. Tabi ki cihazın modeli, kayıt kapasitesi vs. özelliklerine göre fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir. Ancak Perkotek, parmak izi okuyuculu personel devam kontrol sistemi Türkiye dağıtıcısı konumunda olduğundan dolayı fiyatlar firmamızda oldukça uygundur. Tüm bunlar bir yana parmak izi okuyucular, şifreli ve kartlı geçişe imkân tanıyan modellere de sahiptirler. Bu cihazlar ile personel takibi yapabileceğiniz gibi aynı zamanda; üye takibi, öğrenci takibi, yemekhane takibi ve tuvalet takibi de yapabilirsiniz. Oldukça kaliteli parmak izi sensörüne sahip olan Magic Pass parmak izli personel devam kontrol sistemi; turnike, kapı ve bariyerlere de tetik verebilmek için kullanılmaktadır.

Kart okuyuculu personel devam kontrol sistemi de kart teknolojisi ile çalışmasını sürdürmektedir. Kartlı cihazlarda kullanılan kartlar, mifare kart veya proximity kart olabilmektedir. Kolay bir kullanıma sahip olan kartlı cihazlarda kart okutma yaparken cihaza temas olmadığından dolayı uzun yıllar sorunsuz olarak kullanabilir, deforme gibi durumları yok sayabilirsiniz. Kartlı cihazların en büyük dezavantajı, personellerin birbirleri yerine kart okutabilir olmalıdır. Bu nedenden de günümüzde yüz tanıma cihazları ve parmak izi cihazları, kartlı geçiş sistemlerinden daha sık tercih edilmektedir.

Personel devam kontrol sisteminde kullanılan personel takip programı da firmamız yazılımcıları tarafından yazılmıştır. Giriş ve çıkış bilgilerine bakılarak ay sonları otomatik olarak maaş hak edişlerini düzenleyebilirsiniz. Ayrıca personel devam kontrol sistemi programı ile avans, izin günü, prim vb. hesaplamalar da yapabilirsiniz. Güncellemeler sayesinde sürekli kullanımı iyileştirilen personel devam kontrol sistemi programı, veri kurtarabilmesi sayesinde yanlışlıkla silinen personelleri geri getirebilmektedir. Personellerin değiştirilmiş olan tüm maaşları geriye dönük raporlamalar ile alınabilmektedir. Personel takip programında ayrıca gruplandırma özelliği bulunmaktadır. Gruplandırma özelliği sayesinde bölüm bazında raporlamalar alınabilmektedir. Bugüne kadar personel devam kontrol sistemimizi kullanan tüm firmalardan aldığımız geri bildirime göre konuşuyoruz ki; bu sistem sizi personel takibinde harcadığınız zamandan ve riskten kurtaracaktır. Personel devam kontrol sistemi fiyatları hakkında bilgi almak için alanında tecrübeli ve uzman satış danışmanlarımız ile iletişime geçmenizi rica ederiz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler