perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER FİYAT

Geçmişte kullanılan sistemler düşünüldüğünde otomatik bariyer fiyat olarak o dönemki şartlarda yüksek maliyetli olduğundan kullanılması gereken birçok noktada kullanılmamaktaydı. En sık olarak karşılaştığımız noktalar otoyollarda bulunan gişe sisteminin bulunduğu noktalardı. O dönemki teknolojide gişeler ve otomatik bariyer sistemleri kullanılmak zorundaydı. Kullanılmadıkları takdirde gişe noktalarında araçların durmalarını sağlamak mümkün olamazdı. Ancak HGS-OGS geçiş sistemlerinin günümüz teknolojisinde kullanılmaya başlanması bu zorunluluğu ortadan kaldırdı. Bu sistemler ile araçlar gişe noktalarında durmadan da geçiş yapabilerek yollarına devam edebilmektedir. Geçmişte kullanılması gerekip de kullanılmayan noktalarda artık otomatik bariyer fiyatları düşmesiyle de bariyer sistemleri uygulanmaya başlandı. Günümüzde kullanılması olağan bir ihtiyaç haline geldi. Otoyollarda kullanılan mantıkla HGS-OGS sistemler otopark gibi bölgelerde kullanılamayacağından bu gibi bölgelerde otomatik bariyer sistemi kullanılmak zorundadır.

Firmamız Avax markası ile Türkiye distribütörü olduğumuz bariyer sistemleri ile kullanıcılarımıza hizmet vermektedir. Türkiye distribütörü olduğumuzdan tüm ürünlerimiz ile Türkiye genelinde fiyatlarımız hem sabittir hem de Türkiye genelinde en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir. Otomatik bariyer fiyat dâhilindeki set içeriklerinde bulunan ürünler ile bariyer sistemi başka hiçbir şeye ihtiyaç duymadan çalışabilmektedir. Set içerisindeki kolay kurulum montaj aparatları ile kurulum yapılacak düz bir zemin yeterlidir. Bariyerin aktif olarak çalışabilmesi için ise 220 v şehir elektriği bariyer sistemine sağlanması gerekmektedir. Bu işlemler doğrultusunda bariyer tek bir merkezli çalışabilmektedir. Tek bir merkezli olduğunda, bir otopark görevlisi olur ve araçların geçişleri bu görevli tarafından onaylanarak sağlanır. Aynı geçmişte otoyollardaki gişe sistemi gibi olacaktır. Peki, otoyollardaki istemler teknolojinin gelişmesiyle kendini otomatik geçiş sistemlerine çevirmiştir, otopark sistemleri buna uyarlanabilir mi?

Otoyollardaki HGS-OGS sistemler otomatik bariyer sistemlerine de uyarlanabilir. Çalışma mantıkları aynıdır. Sadece kullanım amaçları farklıdır. Otoyollarda araçlar duraksatılmadan otomatik olarak geçerler ve aksi bir durumda devlet tarafından cezalandırılırlar. Ancak otopark sistemlerinde otopark yönetiminin cezalandırma yetkisi devlet gücü kadar olamadığı için olası aksi durumlarda araçların geçişleri serbest bırakılmamalıdır. İşte bu gibi durumlar için otopark geçiş noktalarında bariyer sistemi kullanılmak zorundadır. Avax markalı HGS-OGS geçiş sistemler tam da bu amaç için üretilmiştir. HGS sistemine tanıtılan HGS etiketler otopark kullanma hakkı bulunan kullanıcılara dağıtılırlar. Bu etiketler aracılığı ile kullanıcılar bariyer sisteminden otomatik olarak geçebilirler. Eğer bariyer geçiş noktasına gelen araçta bulunan etiket sistem tarafından tanımlı değilse ya da gelen araçta etiket sistemi hiç yok ise HGS sistem gelen bu aracı tanımayacaktır ve bariyere açılması için komut vermeyecektir. Böylece gelen araç bariyer sistemine takılarak içeri ya da dışarı geçişini sağlamayacaktır. Bu şekilde otomatik bariyer HGS sistemin uygulanması ile tek bir noktaya bağlı kalmaksızın çalışmasını sürdürebilecektir. 

Bunun yanı sıra en çok tercih edilerek bariyer sisteminin otomatik olarak çalışmasını sağlayan bir diğer yöntem ise kartlı geçiş sistemlerinin bariyerlere uygulanmasıdır. Bariyer geçiş noktalarına konulacak Strike ya da Magic Pass kart okuma cihazları ile kullanıcılar yönetim tarafından kendilerine tanıtılan kartların bariyer sistemin de tanımlanmasıyla bariyer sisteminde otomatik olarak geçebileceklerdir. Ayrıca kullanıcıların istekleri doğrultusundan Magic Pass markalı cihazlarda bulunan parmak okuma özellikleri de bariyer sistemleri ile uyumlu olarak çalışabilir. Sadece bu cihazlara tanıtım şekli olarak kart yerine parmak izi tanımlaması yeterlidir. Otomatik bariyer sistemleri stoklarımızda bulunan birçok ürünle senkronize olarak çalışabildiğinden kullanımlarında hiçbir sorun meydana gelmeyecektir. Farklı model otomatik bariyer fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Siz de otomatik bariyer fiyat teklifi almak için bizimle 0850 811 80 00 numaraısnı tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler