perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK BARİYER SİSTEMİ

Otomatik bariyer sistemi, otopark kontrolü yapmak için kullanılan sistemlerdir. Tabi ki bu sistemleri kullanarak otopark kontrolünün yanı sıra aynı zamanda otoparkların güvenli olması da sağlanmaktadır. Otomatik bariyer sistemi kullanarak geçişler her zaman çok daha hızlı ve kolay olarak yapılabilmektedir. Zaten bu sistemlerin kullanımları ve talepleri de her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle sitelerde, apartmanlarda, iş yerlerinde çok sıkça kullanılmakta olup otopark bulunan her alanda güvenle kullanılabilirler. Girişine onay verilmiş olan aracın güvenle giriş yapmasını sağlayan bu sistemler, hızlı geçiş sistemi ve otomatik geçiş sistemi olarak da kullanılmaktadır. Otomatik geçişlerde otopark bariyer sisteminin yanı sıra araç etiketleri, anteni ve panel de kullanılmaktadır. Araçlara tanıtılan etiketlerin iki çeşidi vardır. Bunlar kâğıt etiketler ve plastik etiketlerdir. Kâğıt etiketler, araçların camlarına yapıştırılmaktadır. Plastik etiketler ise araç plakalarında kullanılmaktadırlar. Antenler, tanımlı olan bu etiketleri araçların üzerinde gördüklerinde geçişlerine izin vereceklerdir. Böylece geçiş yapan araçların tanınan araçlar olması sağlanacak ve güvenli otoparkların da kapıları aralanacaktır. Kullanılacak olan antenler de genellikle 50 metrelik alanlara kadar aracın üzerinde yer alan etiketleri okuyabilmektedirler.

Her geçen gün kullanımı giderek artan otomatik bariyer sisteminde kullanılan Avax otomatik bariyer sisteminin farklı ve avantajlı birçok özelliği bulunmaktadır. Bunlardan ilki buton kontrollü olmalarıdır. Buton kontrolü sayesinde buton yardımı ile bariyer kolunun açılması ve kapanması sağlanmaktadır. Bu özellikte iki farklı seçenek mevcuttur. Bunlardan ilki tek buton kontrolü, diğeri ise çift buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için tuşa devamlı olarak basmak gerekir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki tane farklı buton mevcuttur. Ayrıca uzaktan kumandalı olarak da kontrol edilebilirler. Satışa sunmuş olduğumuz Avax otomatik bariyer sistemi, zaman kontrollüdür. Otomatik bariyer sistemi,belirli bir zamana ayarlarsanız, kolun o zaman diliminde kapanması sağlanabilir. Akıllı kolları, eğer kolun altında herhangi bir cisim bulunuyorsa, hareket esnasında kendisine dokunan cismi hissederek tepki verebilmektedir. Güvenlik sensörleri de eğer kolun altında duran bir cismi tespit ederlerse kolun kapanmasını engelleyeceklerdir.

Otomatik bariyer sistemi, elektronik devre mikroprosesör kontrollüdür. Yani elektronik devresi üzerinde yer alan tüm özellikler, kullanıma hazır olarak bekletilmektedir. Bu bariyerlerin bir diğer önemli özelliği de acil alarm modlarıdır. Acil alarm modu sayesinde afet, deprem ya da yangın gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilir. Böylece olası olumsuz durumlarından kolayca kurtulabilirsiniz. Ekstra özellik olarak da kişilerin isteklerine bakılarak istenen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. Yani ihtiyaca uygun olan farklı çözümler üretilebilmektedir. Otomatik bariyer sistemi iki sene boyunca garantili olup on sene boyunca da yedek parça garantisi vermektedir. Üstelik montaj kiti sayesinde kurulumları da çok basit ve hızlı olacaktır. Herhangi bir sorunla karşılaşılması durumunda da müşteri hizmetlerimize 5 dakika içerisinde bağlanarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Otomatik bariyer sisteminin genel özellikleri bu şekildedir. Kullanıldıkları her alanda güvenliği sağlayan bu bariyerler, firmamız tarafından DZ ve MN otomatik bariyer sistemi olarak iki model altında birleşir. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. DZ otomatik bariyer sistemi fiyatları da MN bariyerlere göre daha uygundur. Ancak aynı işlevi gördüklerinde hem fikiriz. Otomatik bariyer sistemi fiyatlarını öğrenmek için siz de bizimle irtibata geçin ve güvenli otoparkların tadını çıkarın!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları