perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PDKS SİSTEMLERİ ANKARA

Pdks sistemleri, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanım alanları çok geniştir. Özellikle işletmelerde, plazalarda ve holdinglerde sıkça kullanılmaktadırlar. Pdks sistemleri bu tip yerlerin yanı sıra; fabrikalar, alışveriş merkezleri, okullar, hava alanları gibi personel takibine ihtiyaç duyulan tüm alanlarda güvenle kullanılabilmektedir. Pdks sistemleri Ankara’nın yanı sıra tüm Türkiye’de güvenle tercih edilmektedir. Pdks sistemleri Ankara hizmetimiz kurulduğumuz günden bugüne dek güvenle devam etmektedir.

Pdks sistemleri Ankara cihazlarının kullanılan üç farklı modeli vardır. Bunlardan en çok tercih edileni ve şüphesiz biyometrik tanıma sistemleri içerisinde en güvenilir olanı yüz tanıma cihazlarıdır. Pdks sistemleri Ankara yüz tanıma cihazları, kişilerin yüzünü tanıyarak giriş ve çıkışlar yapmasına imkân sunar. Kişinin yüzünde sakal, bıyık, makyaj ya da gözlük olması hiç önemli değildir. Pdks sistemleri Ankara yüz tanıma cihazları zaten alın, çene ve burun kısımlarına bakarak okuma yapılmasını sağlamaktadır. Bu alanlar her insanın yüzünde farklı bir algoritmaya sahip olduğu için de geçişler çok daha kolay bir hal almakta olup personellerin birbirleri yerine yüz okutması asla ve asla mümkün olmayacaktır. Ip tabanlı olan pdks sistemleri Ankara yüz tanıma cihazları, bilgisayar ile bağlantısını Rs 232 ve Rs 485 üzerinden yapabilir. Ayrıca usb ile de bağlantı kurulabilir. Bu cihazların en büyük ve kullanışlı özelliklerinden bir tanesi dahili bataryalarının bulunmasıdır. Dahili batarya ile elektrik kesilmesi gibi bir durumda bile cihazı kullanıma devam edersiniz. Zil çaldırması ile de personellerin toplu olarak hareket etmesi sağlanmaktadır.

Pdks sistemleri Ankara cihazları programından bahsedelim. Bu program, pdks cihaz kullanılacak olan her yerde kullanılması gerekli olan bir programdır. Program, personellerin giriş ve çıkışlarının takip edilmesini, kolay ve basit bir şekilde yapabilmeniz için tasarlanmıştır. Firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenen bu program, personellerinizin pdks sistemleri Ankara cihazlarına verdikleri bilgileri raporlar halinde görebilmenizi sağlar. Ayrıca giriş ve çıkış bilgilerine bakarak ay sonları otomatik olarak maaş hesaplamaları yapmanızı da sağlamaktadır.

Pdks sistemleri Ankara cihazlarının bir diğeri olan parmak izi cihazlardan bahsedelim. Parmak izi pdks sistemleri Ankara cihazları, parmak izi okuma teknolojisi ile çalışmaktadır. Parmak izi, her insanın parmağında eşsiz bir özellik gösterdiği için de personellerin birbirleri yerine parmağını okutması mümkün değildir. Hatta her insanın her parmağında bu iz farklı olduğu için de cihazlara kişilerin birden fazla parmağını tanımlamak da mümkün olacaktır. Kartlı pdks sistemleri Ankara cihazları da kart okuma teknolojisi ile çalışmasına devam eden cihazlardan oluşmaktadır. Bu cihazların kullanımları ve kurulumları çok kolay olup her kişiye özel bir adet kart tanımlaması yapılması gerekmektedir.

Pdks sistemleri Ankara hizmetimiz Ankara'nın; Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı,Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Akyurt, Altındağ, Ayaş ve Yenimahalle ilçelerinde başarı ile devam etmektedir. Siz de Ankara’da yaşıyor ve pdks sistemleri Ankara fiyat bilgi öğrenmek istiyorsanız hemen şimdi bize ulaşabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler