perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK GEÇİŞ SİSTEMİ

Abonman mantığında kullanılan otoparklarda kullanıcıların bariyer sisteminden otomatik olarak geçmeleri sağlanarak otopark girişinde hem olası bir trafiğin önüne geçilmiş olunmaktadır hem de kullanıcıların geçiş noktalarında beklememelerinden dolayı memnun olmaları sağlanmaktadır. Günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan otomatik geçiş sistemi, aynı mantıkla otoparklara da uygulanmaktadır. Otopark altyapısında mevcut bir elektronik bariyer sistemi varsa ve otomatik geçiş sistemi ile çalışmasında bir sorun yoksa rahatlıkla uygulanabilir. Eğer böyle bir altyapı yoksa Avax markamız altında bulunan tüm bariyer modelleri ile otomatik geçiş sistemi entegrasyonu rahatlıkla yapılabilmektedir. Aynı şekilde Avax markası adı altında bulunan otomatik geçiş sistemi için gerekli tüm ürünlerle Türkiye distribütörü olarak kullanıcılarımıza hizmet vermekteyiz. Ürünlerimize Türkiye’nin her noktasında bulunan kullanıcılarımızın aynı şartlarda ulaşabilmeleri için fiyatlarımız sabittir, ayrıca Türkiye distribütörü olmamızın da avantajıyla en uygun fiyatlar Perkotek olarak firmamıza aittir.

Otomatik geçiş sistemi kurulumu için ilk aşamada sisteme ait OGS antenlerin bariyer geçiş noktasında sağlıklı çalışabilmeleri için yüksek bir noktaya monte edilmeleri gerekmektedir. Montaj için uygun bir alan yoksa OGS anten direkleri ile de sağlanabilir. Sonrasında ise tek yapılması gerek OGS anten ile panelin haberleşmesi için data kabloları ile çalışmaları için gerekli 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerji sağlanmasıdır. Bu şartlar sağlandıktan sonra otomatik geçiş sistemi offline bir şekilde çalışmaya hazırdır. Offline çalışma sisteminde, OGS panel tanımlanacak tüm etiketler yetkilidir ve bariyer sistemi geçiş noktasına geldiklerinde direkt olarak geçişlerini yapabilirler. Otomatik geçiş sistemi, bir bilgisayara kurulacak otopark takip yazılı ile online moda alınarak da çalışabilir. Böylece kullanıcılara ait etiketler üzerinde yetkilendirmeler yapılabilir, bu yetkilendirmeler sonucunda bariyer geçiş noktasına gelen aracın etiketi otomatik geçiş sistemi tarafından veri tabanına kayıtlı olsa da otopark takip yazılımındaki kulları karşılamıyorsa bariyer sisteminden geçişini sağlayamayacaktır. Ayrıca otopark yazılımında bulunan detaylı raporlama modülü ile otoparkın kullanımı hakkında raporlara ulaşılabilir, hatta ilerleyen zamanlarda bu raporlar doğrultusun kullanıcıların yetkileri hakkında değişikliler yapılabilmesinde yardımcı olunabilir. Otomatik geçiş sistemine ait antenler, kullanım alanları gereği dış etkenlerden etkilenip yıpranmamaları için elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunmaktadır ve antenler kesinlikle su geçirmezlerdir.

Perkotek olarak bünyemizde bulunan Avax markalı tüm otomatik geçiş sistemi, otomatik geçiş sistemleri ile senkronize bir şekilde çalışabilmektedir. Bariyer otomatik geçiş sistemi kullanıcıların tercih ve ihtiyaçlarına göre farklı modeller altında gruplanmaktadır. DZ ve MN modellerine ayrılan bariyer sistemleri kendi içlerinde de kol uzunlukları olarak ayrılırlar. 6 m kol uzunluğu bulunan MN 6 ve DZ 6 modeline ek olarak 3 m kol uzunluğu ile MN 3 ve DZ 3 modelleri standart kol tipleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bunlara alternatif olarak standardın dışında, kolunda bulunan saçaklar ile bariyer kolunun altında olası kaçak geçişlerinde engellendiği ve 5 m kol uzunluğu bulunan MN 5 bariyer modeli kullanıcıların ihtiyaçlarına göre tercih edilebilmektedir. Tüm bariyer sistemlerinde kol uzunlukları maksimum uzunluklarının altına kısaltılabildiğinden kurulacakları bölgelerdeki araç geçiş noktalarının dar ya da geniş olması bir sorun teşkil etmemektedir. Olası araç kazalarında bariyer mekanizmasının ve bariyer ana kartının hasar görmemeleri için darbelere karşı dayanıklı gövdeleri ile ön plana çıkarlar. Ayrıca farklı sistemler düşünülerek tasarlanan yetenekli ana kartına otopark altyapısında bulunan güvenlik sistemleri de entegre edilebilir. Böylece acil durum anlarında güvenlik sisteminin vereceği sinyaller otomatik geçiş sistemi tarafından algılanarak otomatik olarak serbest moda geçebilirler.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları