perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOMATİK OTOPARK SİSTEMLERİ YALOVA

Otomatik otopark sistemleri Yalova ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler, otoparklarınıza giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrol altına alınabilmesi için kullanılmaktadır. Günümüzde site otoparklarından sıkça aşina olduğumuz bu bariyerler, tüm otoparklarda güvenle kullanılabilmektedir. Kamu kurum ve kuruluşları otoparklarında, askeri alanlarda yer alan otoparklarda, fabrika otoparklarında, apartman otoparklarında, belediye otoparklarında, alışveriş merkezi otoparklarında vb. tercih edilebilmektedir. Otomatik otopark sistemleri Yalova hizmetimizde kullanılmakta olan farklı gövdeye sahip bariyerler bulunmaktadır. Bu bariyerlerin gövdeleri paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan bariyerler, dış ortamlarda yer alan otoparklarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan bariyerler ise iç ortamlarda yer alan otoparklarda kullanılmaktadır. Paslanmaz çelik olan modeller, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

Otomatik otopark sistemleri Yalova bariyerleri, kullanacak olduğunuz alana uyum sağlamaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani kullanılacak olan alanın geçiş alanının uzunluğu hiç önemli değildir. Buna uygun bir bariyer bulmak daima mümkündür. Üstelik akıllı kollardır. Bu kollar, kapanması sırasında kolu altında eğer herhangi bir araç bulunuyorsa, bunu hissederek tepki verirler ve kapanmazlar. Böylece hem bariyer kolunun hem de aracın zarar görmesinin önüne geçilmektedir.

Otomatik otopark sistemleri Yalova bariyerleri, sensör kontrol özelliğine sahiptir. Bu bariyerler ayrıca afet, deprem, yangın gibi tüm acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Böylece tüm güvenlik önlemleri de alınmış olmaktadır. Otomatik otopark sistemleri Yalova bariyerleri ile araçların kontrollü bir şekilde geçiş yapabilmesini sağlamak için beraberinde araç kontrol paneli, araç etiketleri, araç antenleri ve otopark takip yazılımının da kullanılması gerekmektedir. Bunun için öncelikle Otomatik otopark sistemleri Yalova bariyerinin ve antenin araçların giriş yapacak oldukları otoparklara montajının yapılması gerekmektedir. Daha sonra da her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Bu etiketlerin araçların camlarında kullanılabilen kâğıt etiket ve araçların plakalarında kullanılabilen sert plastik olan modelleri bulunmaktadır. Bu etiketler otopark takip yazılımına araçların plaka ve özlük bilgileri ile kayıt edilmektedir. Bu işlemden araçların etiketleri anten tarafından görüldüğünde, bu bilgi araç kontrol paneline iletilecek ve etiket tanımlı ise bariyer kolu kaldırılarak aracın geçiş yapmasına izin verilecektir.

Otomatik otopark sistemleri Yalova hakkında en çok merak edilen konular arasında da bu sistemlerin fiyatları gelmektedir. Otomatik otopark sistemleri Yalova fiyatları, tamamen kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden bu bariyerler hakkında net bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax Otomatik otopark sistemleri Yalova bariyerleri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu sistemlerin fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak ya da çok daha fazlasını öğrenmek için yapmanız gereken tek şey sadece bizimle irtibata geçmek!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler