perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

HİJYEN TURNİKESİ FİYATLARI

Hijyen turnikesi, el ve ayaklar için olmak üzere iki farklı türde karşımıza çıkmaktadır. Bu turnikeler çok geniş alanlarda kullanılabilmektedir. Kullanılmakta olan alanlar özellikle gıda yapım yerleri olsa da çok daha farklı alanlarda da kullanılabilmektedir. Hijyen turnikesi fiyatları, turnikenin modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu turnikelerin paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı olan farklı modelleri yer almaktadır. Hijyen turnikesi fiyatları, paslanmaz çelik ya da elektrostatik boyalı olmasına göre değişmektedir.

Hijyen turnikesi 100 – 240 volt AC enerji ile çalışmasına devam etmektedir. 60 watt güç tüketmekte olan bu turnikeler, -20 derece ve +60 derece arası tüm sıcaklıklarda sorunsuzca çalışabilmektedir. Bu turnikelerimizin kol uzunlukları da farklı olabilmektedir. Hijyen turnikesi fiyatları, kol uzunluklarına göre de değişebilmektedir. Hijyen turnikesi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçmektedir. Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan bu turnikeler, turnike geçişe hazır olduğunda yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş yapılırken ise yeşil ok sürekli olarak yanmaktadır. Geçiş izni olmadığında ise kırmızı renkli “X” işareti yanmaktadır. Geçiş yapılırken karşı yönde geçişin yasak olduğunu belirten bu iz bulunmaktadır. Hijyen turnikelerimiz mikro işlemci kontrollü olarak tasarlanmıştır. İki yönlü olarak geçişe izin veren bu turnikeler, mekanik sönümlemeyi absorver ünitesiyle yapmaktadır. Elektrik kesilmesi durumlarında her iki tarafında bulunan kollar serbest konuma geçmektedirler. Bir tek kişinin geçmesine izin veren bu turnikeler, geçiş yapılacak olan yönde de bir veri çıktısı vermektedir. Bu çıkış bilgisayar kontrolünde direkt olarak bilgisayara gönderilebilir ve dijital bir çıkışta olabilir.

Uygun hijyen turnikesi fiyatlarına sahip olan turnikelerimiz, özgün tasarımları sayesinde dekoratif bir görünüm sunmaktadır. Sessiz ve yumuşak geçişe olanak tanıyan bu turnikeler, istenilen besleme gerilimi şartlarını sağlamaktadır. Üstelik bu turnikelerin montajının yapılması da çok basittir. Çünkü montaj kiti bulunur. Montaj kiti sayesinde montaj yapmak çok hızlı olacaktır. Ayrıca bu turnikelerimiz iki yıl boyunca da garantilidir. Yüksek kalite belgelerine sahip olan hijyen turnikesi fiyatları ve hijyen turnikesi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için info@perkotek.com adresinden bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler