perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYER SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otopark bariyer sistemleri fiyatları uygunluğu ile bariyerler yakın tarihe kadar çok sık olarak kullanılmamaktaydılar. Bunların sebepleri arasında kullanım alanları olarak otoparklarda tercih edilmemeleri görünüyor gibi olsa da asıl sebeplerinde biri otopark bariyer sistemleri fiyatları bakımından yüksek maliyette oldukları için tercih edilmiyorlardı. Ancak günümüzde kullanım alanlarının artmasıyla ve artık bir ihtiyaç haline dönüşmesiyle otopark bariyer sistemleri birçok noktada kullanılmaya başlanmıştır. Bu sebeplerden dolayı maliyetlerinde de düşmeler meydan gelmiştir. Firmamıza ait olan Avax markalı otopark bariyer sistemi fiyatları, Türkiye distribütörü olduğumuz için en uyun fiyatlar firmamız olarak Perkotek’e aittir. Ayrıca Türkiye geneli sabit satış fiyatlarımız ile Türkiye’nin her noktasında kullanıcılarımızın faydalanmaları sağlanmıştır.

Avax markası adı altında otopark bariyer sistemleri olarak en sık kullanılan bariyerler olarak kollu bariyerler söylenebilir. Mantar tipi bariyer sistemleri de kullanıcı isteklerine göre otoparklarda da kullanılabilse de asıl kullanım alanları trafiğe kapalı park ve bahçelerdir. Kollu bariyer sistemleri bu gibi noktalarda araç geçişinin yanı sıra insan trafiğini de oluşuz etkiledikleri için çok da tavsiye edilmezler. Kollu bariyerlerin asıl kullanım alanları otoparklardır. Çünkü otoparklardaki insan trafiği bir caddeye oranla çok az olduğu için bir sorun teşkil etmeyecektir. Hem de maliyetleri açısından mantar tipi bariyer sistemlerine göre daha uygundurlar. Set halinde alınan bir bariyerde başka hiçbir sisteme gerek duyulmaksızın tek bir merkezli ya da kullanıcılara dağıtılan uzaktan kumandalar aracılığı ile araç geçişleri sağlanabilir. Ancak uzaktan kumanda kullanan abonelerin sayısı arttığında kumandaların fiyatları doğrultusunda maliyetlerde artacaktır. Bunların yerine sisteme entegre edilen geçiş sistemleri ile etiket ya da kart kullanımları ile bu maliyetler düşürülebilir. Avax markalı otopark bariyer sistemleri fiyatları maliyetleri bilgisi için bizi arayabilirsiniz. 

Avax bariyer sistemleri DZ ve MN modelleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu modellerde kol mesafeleri ile çeşitlendirmek üzere sınıflandırılmaktadır. 3 metre ve 6 metre kol mesafeleri ile DZ 3,MN 3 ve DZ 6, MN 6 modelleri bulunmaktadır. Bu bariyerlerin kol mesafeleri maksimum uzunluklarının altına kısaltılabildiklerinde kullanılacakları alanlardaki araç geçiş mesafeleri bir sorun teşkil etmeyecektir. Bunların yanı sıra MN modeline ait olan Avax M 5 bariyer sistemi ile farklı bir bariyer tipi kullanıcılara sunulmaktadır. Bu bariyer modelinde bariyerin kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan saçaklar sayesinde bariyerin altından da kaçak geçişlerin önüne geçilmiş olunmaktadır. Tüm bu otopark bariyer sistemleri fiyatları, bariyer modeline göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca tüm bu bariyerler güçlü motorları ile 0,7 sn. gibi kısa sürede açılma ve kapan hızlarıyla bariyer geçiş noktasında olası bir trafik yoğunluğunun da önüne geçilmiş olunmaktadır. Ayrıca elektrostatik toz boya teknolojisi ile korunan gövdeleri sayesinde Türkiye’nin her noktasında dış ortamlardan etkilenmeden kendi gövdelerini koruyabilmektedirler. Dayanıklı gövdeleri ile olası araç kazalarından bariyer sisteminin iç mekanizmasına zarar gelmesinin de önüne geçilmiştir.

Avax markalı tüm bariyer sistemlerine, her ihtimal düşünülerek hazırlanan ana kartları sayesinden otopark geçiş sistemleri entegre edilebilir. Kullanıcı isteklerine göre bariyer noktasına kurulan Strike kart okuma sistemleri ile kullanıcıların kartlarını okutarak hızlı bir şekilde geçiş yapmaları sağlanabilir. Bunun dışında son teknoloji olarak otoyollarda da kullanın HGS-OGS geçiş sistemleri ile de entegre edilebilir. Avax HGS geçiş sistemleri ile bariyer sistemlerinin senkronize edilmesi rahatlıkla sağlanabilir. Kullanıcılara dağıtılan HGS etiketler ile araçlar geçiş noktalarına geldiklerinde önceden tanımlanan bu etiketler HGS sistem tarafından algılanarak bariyer sistemine açılma komutu verilir. Bu şekilde otomatik olarak bariyer sisteminde araçlar bekleme yapmadan geçişlerini tamamlamış olurlar. Otopark bariyer sistemleri fiyatları teklifi için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler