perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzli PDKS: Güvenli ve Hızlı Takip!

Parmak izli pdks cihazları, personelleri takip etmek için kullanılmakta olan cihazlardır. Bu cihazlar, parmakların uç kısımlarında yer alan izleri tanıyarak geçiş yapma olanağı sunmaktadır. Parmak izli pdks cihazlarının pek çok farklı modeli bulunmaktadır. Bu cihazlar ile sadece parmak izli değil, aynı zamanda şifreli ve kartlı geçiş yapabilme olanağı da bulunmaktadır. Genel olarak bu cihazların kayıt kapasiteleri bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Parmak izli pdks cihazlarında kullanılmakta olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu da personellerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir riskin ortadan kaldırılmasını sağlamaktadır. Üstelik bir parmak izli pdks cihazına bir kişinin on adet parmağının tanımlanması yapılabilmektedir. Yani personellerin normalde geçiş yaptıkları parmaklarında kesik, çizin veya deformasyon olması durumunda, kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilmektedir.

Parmak izli pdks cihazlarının kullanım alanları çok geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, hava alanları, fabrikalar, askeri alanlar, plazalar, işletmeler, okullar, dershaneler, belediyeler gibi alanlarda kullanılabilmektedir. Parmak izli pdks cihazı ile bu alanlarda personel takibi yapılabilmektedir. Üstelik cihazların farklı kayıt kapasiteleri sayesinde personel sayınız her ne olursa olsun, ideal bir hafızaya sahip olan bir cihaz bulunabilmektedir. Parmak izli pdks cihazlarının birçok modelinin zil çaldırma özelliği bulunmaktadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde özellikle fabrika gibi alanlarda personellerin toplu olarak hareket etmeleri sağlanabilmektedir. Paydos ve mola saatlerinde bu zil çaldırılabilmektedir. Parmak izli pdks cihazlarının en işe yarar özelliklerinden bir tanesi de bu cihazların Türkçe ve sesli geri bildirim özelliğine sahip olmalarıdır. Bu sayede kullanmak çok daha basit olmaktadır.

Parmak izli pdks cihazları hakkında en çok merak edilenlerden bir tanesi, bu cihazların fiyatlarıdır. Perkotek Teknoloji olarak Magic Pass parmak izli pdks cihazları Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için bu cihazların fiyatları oldukça uygundur. Üstelik pek çok modeli ile kapı, turnike ve bariyerlere de tetik verilebilmektedir. Kapılara parmak izli pdks cihazları ile tetik vermek için elektrikli kilit, elektronik kilit ve elektrikli kilit karşılıklarının bir arada kullanılması gerekmektedir. Bu kilitlerin öncelikle kapıya monte edilmesi, cihazlarında kapı girişlerine konumlandırılması gerekmektedir. Turnikelere tetik vermek için de parmak izli pdks cihazlarının turnikeler üzerine monte edilmesi gerekir.

Parmak izli pdks cihazları ile personelleri takip etmek için personel takip programının bu cihazlar ile birlikte kullanılması gerekmektedir. Perkotek personel takip programı, firmamız yazılımcıları tarafından Delphi dilinde yazılmış olup MySQL veri tabanında derlenmiştir. Bu programın kullanımı ve kurulumu oldukça basittir. Personel takip programının otomatik olarak mail gönderme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede programdan alınacak olan tüm raporlar, istenilen mail adresine otomatik olarak gönderilebilmektedir. Parmak izli pdks programının raporlardaki sayfa yapısı değiştirilebilmektedir. Bu program, veri kurtarma özelliğine de sahiptir. Veri kurtarma özelliği sayesinde cihazda herhangi bir arıza oluşması durumunda tüm veriler kurtarılabilmektedir. Bu program sayesinde birden fazla parmak izli pdks cihazı da bir arada kullanılabilmektedir. Eğer siz de bu program hakkında ve parmak izli pdks cihazlar hakkında daha fazla bilgi almak için alanında uzman ve profesyonel satış danışmanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler