perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERİ ANKARA

Otopark bariyeri Ankara sistemleri, otoparkların güvenliğini sağlamak için tercih edilmekte olan sistemlerdir. Bu sistemlerin kullanımları çok basit olup otoparklarda yer alan araçların giriş ve çıkışlarının düzenlenmesi için tercih edilirler. Özellikle sitelerde, işletmelerde ve buna benzer alanlarda kullanılabilen otopark bariyeri sistemleri, güvenliğin yanı sıra geçiş kontrolü sağlamak amacıyla da tercih edilirler. İç ve dış mekanlarda kullanmak için farklı türde bariyerler bulunmaktadır. Bu bariyerler, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan modeller, iç ortamlarda kullanılabilmekte olup paslanmaz çelik olan modeller ise dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra sitelerde, hava alanlarında, holdinglerde, iş merkezlerinde ve plazalarda güven içerisinde de kullanılabilecektir. Ayrıca bu bariyerlerimiz zaman kontrol özelliğine sahiptir. Zaman kontrol özelliği sayesinde de bariyerin kolunu belirli bir zamana ayarlayarak o zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca yüz tanıma, parmak izi ve kartlı geçiş kontrol terminalleri ile birlikte de kullanılabilmektedir. Otopark bariyeri Ankara sistemleri, uzaktan kumanda ya da buton ile de kontrol edilebilirler. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan ilki tek buton kontrolü, diğeri ise çift buton kontrolüdür. Tek buton kontrolünde bariyer kolunun açılabilmesi ve kapanabilmesi için butona her basmada bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunmaktadır. Butonlardan birisi bariyer kolunu açmayı sağlarken, diğeri ise bariyer kolunu kapatmak için kullanılmaktadır.

Avax otopark bariyeri Ankara, İstanbul, İzmir, Sivas başta olmak üzere Türkiye’nin tüm illerine satışa açık olup satış sonrası destek de verilmektedir. Bunun yanı sıra da yurt dışında da farklı pek çok ülkeye de satış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilen bu bariyerler, tek bir bilgisayar ile 256 adet bariyerin kontrol edilmesine olanak tanımaktadır. Her türlü geçiş kontrol ünitesi ve çevre birimlerine de kolaylıkla bağlanabilmektedir. Bariyerlerin elektronik devreleri mikroprosesör kontrollü olarak tasarlanmıştır. Elektronik devrelerinin üzerinde yer alan tüm opsiyonel özellikler sürekli olarak kullanıma hazır olmaktadır. Çevre bağlantıları da takılarak sistemleri aynı zamanda her zaman masrafsız bir şekilde geliştirilebilmektedir. Bariyerin kolu üzerinde geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar ve STOP yazısı da yer almaktadır.

Otopark bariyeri Ankara sistemleri, acil mod alarmı sayesinde güvenlik sistemlerine bağlanarak kontrol imkanına da sahip olmaktadır. Yangın, deprem, afet gibi durumlarda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçerek güvenliği sağlamak için harika bir seçenektedir. Özgün tasarımı sayesinde de kapalı ve tüm dış mekanlar için dekoratif bir görünüm sunmaktadır. Otopark bariyeri Ankara sistemleri iki sene boyunca garantili olacaktır. Üstelik otopark bariyeri, montaj kiti sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde montaj edilebilmektedir.

Otopark bariyeri Ankara hizmetimiz Akyurt, Altındağ, Ayaş, Bala, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kalecik, Kazan, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar ve Yenimahalle ilçelerinde devam etmektedir. Satın alma işlemi için siz de daha fazla zaman harcamadan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları