perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK BARİYERİ SAHİBİNDEN

Otopark bariyeri denilince akla ilk olarak Avax bariyer gelmektedir. Avax otopark bariyeri, oldukça sağlam, şık ve kaliteli olan bariyerlerdir. Avax otopark bariyeri ile otoparklara giriş ve çıkış yapan araçların kontrolünün ve güvenliğinin sağlanması mümkündür. Otopark bariyer sistemleri fiyatları, her bariyer için farklıdır. Ancak şunu bilmelisiniz ki; Avax otopark bariyeri sahibinden oldukça uygun fiyata satılmaktadır. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax otopark bariyer sistemleri sahibinden olduğu için fiyatları, Avax markasının Türkiye distribütörlüğünü yaptığımız için oldukça uygundur. Peki otopark bariyer sistemleri tam olarak nasıl kullanılmaktadır. Otopark bariyer sistemlerini kullanabilmek için öncelikle bariyerlerin, araçların da giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmesi gerekir. Bu sistemlerde tercih edilmekte olan farklı modelde bariyerler bulunmaktadır. Bu bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanının uzunluğuna göre herhangi bir bariyeri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra bu bariyerlerin fiyatları da değişir. Model olarak MN ve DZ olarak ikiye ayrılırlar. Her iki model de Avax otopark bariyeri sahibinden olsa da her bütçeye hitap edebilmek adına fiyatları farklılık göstermektedir. DZ otopark bariyerinin fiyatları, MN otopark bariyeri fiyatlarına göre çok daha uygundur. Kalite, marka, kullanım ve amaç açısından bu modeller aynı olsa da bir modelin fiyatının uygun tutulması, geniş alanlarda daha sık olarak tercih edilme seçeneğini arttırmıştır.

Otopark bariyeri sahibinden alınır!” mantığında yola çıkarak, kurulduğumuz günden bugüne dek Avax otopark bariyeri Türkiye dağıtıcılığını yapmaktayız. Satmakta olduğumuz Avax bariyerlerin, buton kontrolü ve uzaktan kumanda kontrolü olmak üzere iki farklı kontrol yöntemi bulunmaktadır. Buton kontrolünde iki seçenek karşımıza çıkar. Tek buton ya da çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyerin kolunu açmak ve kapamak için butona sürekli olarak basmak gerekir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak veya kapamak için iki farkı buton bulunur. Butonla mı yoksa uzaktan kumanda ile mi kontrol edileceğine göre Avax otopark bariyeri sahibinden fiyatları değişmez.

Avax otopark bariyer sistemi; emniyet fotoselleri, loop dedektör ve akıllı kol ile geçiş yapacak olan araçların zarar görmemesi için bu gibi güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Loop dedektör ve emniyett fotoseli sayesinde araçlar geçiş yaparken bariyer kolu altında olduklarında, buton ile kapatma için tetiklenseler bile tehlikeli bir durumunun oluşmaması için bariyer kolu hareket etmeyecektir. Diyelim ki emniyet fotoseli veya loop dedektör arızalandı. Bu gibi bir durumda hiç endişe etmenize gerek yok. Çünkü Avax markası otopark bariyeri sahibinden satışa sunulan bariyerlerde, akıllı kol özelliği bulunmaktadır. Akıllı kol özelliği sayesinde bariyer kolu altında herhangi bir nesne var ise; kol bunu hissederek geri kalkacaktır. Kolun nesneyi hissetme ve geri kalkma süresi de oldukça düşüktür. Otopark bariyerlerinin kullanılacakları alanlara ve bariyerlerin özelliklerine / geçiş yoğunluklarına göre de kolların açılma ve kapanma süreleri farklılık gösterecektir. Genellikle bu süreler bir saniye ile altı saniye arasında değişmektedir. Ayrıca Avax markalı otopark bariyeri sahibinden uygun fiyatlarla almanın yanı sıra, pdks cihazlar ile de tetiklemek için kullanabilirsiniz. Otopark bariyeri sahibinden fiyatlarını merak ediyorsanız; 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler