perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK BARİYERLERİ FİYAT

Otopark bariyerleri, otoparkların giriş ve çıkış alanlarına yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınabilmesi için kullanılmaktadır. Otopark bariyerleri fiyat uygunluğu ile günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan bu bariyerlerin kullanılabilir olan iki farklı gövdeye sahip modelleri bulunur. Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan otopark bariyerleri, iç ortamlarda gönül rahatlığı ile kullanılabilmektedir. Paslanmaz çelik gövdeye sahip olan otopark bariyerleri ise dış ortamlarda kullanılabilmektedir. Paslanmaz çelik olan modelleri suya dayanıklı olmalarından dolayı olumsuz tüm hava koşullarına rağmen kullanılabilecektir. Bu bariyerlerimiz kullanılan tüm modellerinde kol uzunluğu farklılık göstermektedir. Genel olarak kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına göre bu kol uzunluklarından herhangi birisi seçilebilir. Diyelim otoparkınızın giriş alanı 4,5 metre. Bu durumda 5 metrelik kola sahip olan modellerin kolları kısaltılarak kullanım sağlanmaktadır. Bu da tüm geçiş alanının kaplanabilmesine olanak tanımaktadır. Böylece izinsiz olarak hiçbir giriş ve çıkış teşebbüsü de yapılamayacaktır.

Otopark bariyerleri fiyat uygunluğu ile bu bariyerler, özellikle site otoparklarında çok sık olarak kullanılır. Bunun dışında da hastane otoparkları, fabrika otoparkları, alışveriş merkezi otoparkları gibi pek çok farklı alanda tercih edilebilmektedir. Bu bariyerlerin kontrolü de çok basittir. Buton ya da uzaktan kumanda ile kolayca kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde iki farklı kontrol seçeneği bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyerlerin kolunun açılması ve kapanması için tek bir butona ihtiyaç duyulurken, çift buton kontrolünde açma ve kapama yapmak için iki farklı buton bulunmaktadır.  Avax bariyerler ayrıca acil alarm durumlarında serbest geçiş moduna geçebilmektedirler. Böylece yangın, deprem, afet gibi tüm durumlarda anında geçiş sağlanabilecektir. Üstelik bu bariyerlerde istenilen tüm besleme gerilimi şartları sağlanabilmektedir. İstenirse akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesilse bile 250 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Böylece geçişlerin durması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Otopark bariyerleri fiyat uygunluğu ile birlikte bariyerlerin hızlı geçiş sistemi (hgs) ve otomatik geçiş sistemi (ogs) olarak kullanılabilmesi de mümkündür. Bunun için bariyerlerin ve antenlerin otoparkların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra da her araca özel etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketler sert plastik etiketler olabileceği gibi kâğıt etiket de olabilmektedir. Kâğıt etiketler araçların camlarında kullanılırken, sert plastik etiketler araçların plakalarında kullanılmaktadır. Bu etiketler otopark takip yazılımına araçların plaka, sahip, ruhsat vb. bilgileri ile kayıt edilmektedir. Otoparkın girişine araç geldiğinde eğer etiket tanımlı ise etiketin bilgisi anten tarafından okunarak, bu bilgi kontrol paneli vasıtasıyla otopark takip yazılımı üzerinden kontrol edilecektir. Eğer etiket tanımlı ise tekrar tanımlı olduğunun bilgisi alınarak, bariyer kolunun açılması ve geçişin sağlanması mümkün olacaktır. Eğer etiket tanımlı değilse bariyer kolu açılmayacak ve bu sayede de yabancı araçların geçişlerinin önüne geçilmiş olacaktır.

Otopark bariyerleri fiyat hakkında detaylı bilgi almak ya da Avax otopark bariyerleri hakkında çok daha fazlasının öğrenmek için hemen şimdi bizi arayınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler