perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK GİRİŞ HGS

Otopark giriş hgs sistemleri, otoparklara yapılacak olan girişlerin çok daha hızlı ve güvenilir olarak yapılmasını sağlamaktadır. Otopark giriş hgs sistemlerinin önemi her geçen gün artış göstermektedir. Özellikle sitelerde, apartman otoparklarında ve iş yerlerinde sıklıkla otopark giriş hgs kullanılmaktadır. Otopark giriş hgs sistemi sayesinde otoparka giriş yapacak olan araçlar kontrol altına alınır. Otoparka yabancı araçların girmesi de engellenmektedir. Tabi otopark giriş hgs sistemi, bir bütün olarak kullanılmaktadır. Bu sistemlerde otopark bariyeri, araç anteni, otomatik araç geçiş kontrol paneli, araç cam etiketleri, araç kâğıt etiketleri ve otopark giriş çıkış programı bir arada kullanılmalıdır. Otoparkların giriş ve çıkışlarına öncelikle 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen antenlerin takılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlanacak bu etiketlerin sert plastik etiket ve kâğıt etiket olmak üzere iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketleri, geçiş kontrol programına araçların plaka, ruhsat, kat maliki bilgileri ile detaylı bir şekilde kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan bu araçların bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilir. Otopark giriş hgs sistemi bu şekilde hazır olarak kullanılabilecektir. Tanımlı olan etikete sahip olan araçlar otoparka geldiğinde, etiket anten tarafından okunarak, bariyer kolunun açılması sağlanacaktır. Tanımlı olan etikete sahip olmayan yabancı araçlar ve misafir araçları otoparka giriş yapamayacaktır. Misafir araçlara bariyer kolları, uzaktan kumanda ya da buton ile açılabilmektedir.

Otopark giriş hgs bariyerlerinin uzaktan kumanda veya buton ile kontrol edilebilir olması, kontrollü geçişler için büyük bir avantajdır. Otopark giriş hgs bariyerlerinin buton kontrolünde iki seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü yahut çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komut uygulanmaktadır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarını açmak ve kapamak için iki farklı seçenek bulunur. Bir buton sadece bariyer kolunun açılmasının sağlarken, diğer buton ise sadece kolun kapanmasını sağlamaktadır.

Otopark giriş hgs bariyerleri, geçiş tetiklemeleri için kuru kontak da verebilir. Bu bariyerlerin kolları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda olabilmektedir. Bu uzunluklar, otoparkınızın giriş alanına uygun olarak bir çözüm bulabilmenin önünü açmıştır. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri de bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan otopark giriş hgs bariyerlerinin gövdesi elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan otopark giriş hgs bariyerleri gövdesi ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterir. Tüm olumsuz hava koşullarına karşın güvenle kullanılabilmektedir.

Otopark giriş hgs sistemleri fiyatları, kullanılacak olan bariyerlerin modeline, etiketlerin sayısına vb. Özelliğe göre değişiklik göstermektedir. Bu yüzden otopark giriş hgs fiyatları, sizin ihtiyacınıza göre oluşturulmaktadır. Otopark giriş hgs fiyat teklifi için bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler