perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak Okuyucu Fiyatı: Ekonomik ve Güvenli Çözümler!

Parmak okuyucu fiyatı, kullanılacak olan parmak izi cihazlarının farklı modellerinde farklılık göstermektedir. Bu yüzden parmak okuyucu fiyatı hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Parmak izi okuma cihazının geçiş şekilleri, geçiş kayıt kapasitesi vb. Özelliklerine bakılarak parmak okuyucu fiyatı değişiklik gösterdiği için en net parmak okuyucu fiyatı teklifi için uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Ancak perkotek teknoloji ailesi olarak satışını yapmakta olduğumuz magic pass parmak okuyucu fiyatı genellikle tüm modeller için firmamızda oldukça uygundur.

Parmak okuyucu fiyatı uygunluğu ile kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarında kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Yani geçiş kapasitesinin her alana uygun olan cihazı bulunmaktadır. Zaten pek çok parmak izli geçiş kontrol cihazında parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapılabilmektedir. Bu sayede zaten cihazlar için kayır kapasitesi de daha fazla arttırılacaktır. Parmak okuyucu fiyatı uygunluğuna sahip olan bu cihazlar, parmak izi tanıma teknolojisi sayesinde çalışmasına devam etmektedir. Parmak izi, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu iz, eşsiz ve benzersiz bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede zaten parmak izli geçiş kontrol cihazlarının güveni %100 düzeyinde artış göstermektedir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile bu sayede her alanda, tüm takip programları ile takip yapılabilmektedir.

Parmak okuyucu fiyatı uygunluğuna sahip olan parmak izli geçiş kontrol cihazları ile personel takibi, yemekhane takibi, üye takibi, öğrenci takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Parmak izli geçiş kontrol cihazları ile personel takibi yapmak için personel takip programı, üye takibi yapmak için üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, yemekhane takibi yapabilmek için yemekhane takip programı bir arada kullanılmalıdır. Kullanılacak olan bu takip programlarının tamamı oldukça basit bir kullanıma sahip olduğu için kullanımda asla bir sorun yaşamazsınız. Kısa bir eğitim alan her son kullanıcı kolayca takip programları ile parmak izli geçiş kontrol cihazlarını uyumlu bir şekilde kullanabilir.

Parmak okuyucu fiyatı uygunluğu ile kullanılacak olan parmak izli cihazlar ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması sayesinde her türlü kapıya tetik verilebilmektedir. Yani ahşap kapılara, demir kapılara, pvc kapılara, çelik kapılara, cam kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara ve kompozit kapılara parmak izli geçiş kontrol cihazları ile tetik verebilirsiniz. Turnikelere bu cihazlar ile tetik vermek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Daha sonra admin tarafından parmak izleri tanıtılarak, kolayca geçiş izni verilir.

Parmak okuyucu fiyatı teklifi için bizi arayabilir ya da perkotek plaza’ya gelerek, parmak izli geçiş kontrol cihazlarımızı yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve parmak okuyucu fiyatı teklifi için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler