perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK GİRİŞ OGS

Otopark giriş ogs sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollü bir şekilde giriş ve çıkış yapması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark giriş ogs sistemleri, otoparkların çok daha güvenli bir hale gelmesini sağlamaktadır. Giderek önemi artan otopark giriş ogs sistemleri; site otoparklarında, apartman otoparklarında ve iş yeri otoparklarında güvenle kullanılabilmektedir. Bu alanlar dışında farklı yerlerde bulunan otoparklarda da otopark giriş ogs sistemleri güvenle kullanılabilir. Otopark giriş ogs sistemleri, günümüzde özellikle yabancı araçların engellenmesi için kullanılır. Tabi ki sistemi bir bütün olarak kullanmak gerekmektedir. Otopark giriş ogs bariyeri, araç plaka etiketleri, araç cam etiketleri, otomatik araç geçiş kontrol paneli, hgs – ogs otopark anteni ve otopark giriş çıkış programı bu sistemi oluşturmaktadır. Sistemi aktif olarak kullanabilmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına 50 metreye kadar okuma yapabilen uhf antenlerin takılması gerekmektedir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılmalıdır. Bu etiketler kâğıt etiket ise araçların camlarında, sert plastik etiket ise araçların plakalarında kullanılır. Bu etiketler, otopark giriş ogs programına plaka, araç ruhsat bilgileri ve kat maliki bilgileri ile detaylı bir şekilde kayıt edilmektedir. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark giriş ogs paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Artık sistem bu şekilde kullanıma hazır olacaktır. Tanımlı olan etikete sahip araçlar geçiş yapmak istediklerinde, araç üzerindeki etiketi anten görür ve bariyere tetik verir. Böylece aracın durmasına bile gerek kalmadan hızlıca geçiş yapılabilecektir. Tanımlı olan otopark giriş ogs etiketlerine sahip olmayan yabancı araçlar ve misafir araçlar da otoparka giriş yapamayacaklardır.

Otopark giriş ogs bariyerleri, misafir araçların geçiş yapabilmesi için butonlar ve uzaktan kumanda ile kontrol edilebilmektedir. Buton kontrolünde tek buton ve çift buton olmak üzere iki farklı seçenek bulunur. Tek buton kontrolünde butona her basışta bir sonraki komut uygulanır. Bariyer kolu açıksa kapanır, kapalıysa açılır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kollarını açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton bariyeri açmaya, diğer buton ise kapatmaya yarar. Otopark giriş ogs bariyerlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkın geçiş alanı tamamen kapanabilir. Kullanılan otopark giriş ogs bariyerlerinde gövdeler de farklılık göstermektedir. İç ortamlarda kullanılan otopark giriş ogs bariyerlerinde gövde elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan otopark giriş ogs bariyerlerinde ise gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlardan etkilenmeden güvenle çalışabilmektedir.

Otopark giriş ogs hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de bu sistemlerin fiyatlarıdır. Otopark giriş ogs sistemlerinde fiyat, tercih edilecek olan bariyer modeline göre değişir. Bundan dolayı net olarak fiyat veremeyiz. Otopark giriş ogs fiyatları için hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler