perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK GİRİŞ SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otopark giriş sistemleri, otopark girişlerinin güvenli ve kontrollü olması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Bu sistemler günümüzde oldukça geniş alanlarda tercih edilirler. Özellikle sitelerde kullanılmakta olan otopark giriş sistemleri; kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, ceza evleri, belediyeler, hastaneler, fabrikalar, iş yerleri, plazalar, holdingler, hava alanları, apartmanlar gibi farklı kullanım alanlarında kendisine yer edinmiştir. Her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmakta olan otopark giriş sistemleri, geçişlerin hızlı ve kontrollü yapılmasının yanı sıra aynı zamanda da yabancı girişlerin engellenmesi için harika bir seçenektir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak Avax otopark giriş sistemleri Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan ötürü, otopark giriş sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Tabi ki otopark giriş sistemleri fiyatları, sistemlerde kullanılacak olan ünitelere göre de değişiklik göstermektedir.

Otopark giriş sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı Avax bariyer bulunmaktadır. Otopark giriş sistemleri fiyatları, bu bariyerlerin modellerine göre de farklılık göstermektedir. “Nasıl yani?” dediğinizi duyar gibiyim. Tercih edilecek olan bariyerlerin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu da otopark giriş sistemleri fiyatlarında farklılık olmasını sağlamaktadır. Bu kol uzunluklarından ideal olanı, otoparkın girişi için kullanılabilecektir. Otopark giriş sistemleri fiyatları aynı zamanda kullanılacak olan bariyerlerin gövde özelliklerine göre de değişebilir. Paslanmaz çelik gövdeli olan bariyerler, dış ortamlarda güvenle kullanılabilmektedir. Elektrostatik boyalı olan bariyerler ise iç ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir.

Otopark giriş sistemleri fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de bariyer ile birlikte akü kullanılıp kullanılmayacağıdır. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek bariyer kolunun 250 defaya kadar açma ve kapama yapması sağlanabilmektedir. Yani otopark giriş sistemleri fiyatlarını etkileyen birden fazla faktör bulunmaktadır.

Otopark giriş sistemlerini otopark girişlerinde ogs (otomatik geçiş sistemi) ya da hgs (hızlı geçiş sistemi) olarak kullanabilmek mümkündür. Bu şekilde kullanabilmek için aynı zamanda otopark paneli, otopark anteni, otopark anten etiketleri, otopark bariyeri ve otopark takip yazılımının bir arada kullanılması mümkündür. Bu sistemleri bu şekilde kullanabilmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkışlarına bariyerlerden sonra otopark antenlerinin monte edilmesi gerekir. Bu antenleri montaj direği ile birlikte kullanarak giriş alanına monte edebilirsiniz. Daha sonra bu antenlere etiket tanımlaması yapılması gerekecektir. Yapılacak olan etiket tanımlamalarında iki farklı etiket türü kullanılır. Plastik etiket ve kağıt etiket. Plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılmaktadır. Kağıt etiketler ise araçların camlarında kullanılmaktadır. Araç otoparka giriş yaptığında, araçta bulunan etiket, anten tarafından görüldükten sonra, bu bilgi direkt olarak otopark paneline gönderilecektir. Otopark paneli bu bilgiyi otopark takip yazılımına ileterek etiketin tanımlı olup olmadığı bilgisini alacaktır. Eğer etiket otopark takip yazılımına tanımlı ise bariyer kolu açılarak aracın otoparka giriş yapmasına izin verilecektir. Eğer etiket tanımlı değilse de bariyer kolu açılmayacak, güvenlik görevlileri tarafından harici olarak tetiklenebilecektir. Otopark giriş sistemleri bu şekilde tamamen kullanılabilir duruma gelecektir.

Avax otopark giriş sistemleri fiyatları için en uygun teklifi alacağınızdan asla şüpheniz olmasın. Otopark giriş sistemleri fiyatları için teklif almak isterseniz info@perkotek.com adresine mail atabilir ya da web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları