perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

YÜZ TANIMA SİSTEMLERİ FİYATLARI

Yüz tanıma sistemleri, günümüzde personelleri takip etmek için sıklıkla kullanılmakta olan sistemlerdir. Personel takibi yanı sıra yüz tanıma sistemleri; üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi ve minibüs takibi için de kullanılmaktadır. Yüz tanıma sistemlerinin bu kadar farklı amaç için kullanılmasının en büyük nedeni, bu sistem cihazlarının biyometrik tanıma sistemleri içerisinde en güvenilir olmasıdır. Oldukça başarılı olan yüz tanıma sistemleri, eşsiz ve benzersiz yüz algoritmasını kullanarak kişilerin yüzlerini tanır. Hiçbir insanda bu cihazların yüzde okuduğu kısım aynı olmadığı için kişilerin birbirleri yerine yüz okutarak geçiş yapma olanağı asla yoktur. Bu sebepten dolayı da günümüzde çok sık olarak tercih edilmektedir. Yüz tanıma sistemleri fiyatları, kullanılmakta olan cihazların modellerine göre değişebilmektedir.

Uygun yüz tanıma sistemleri fiyatlarına sahip bu cihazlar ile sadece yüz tanımalı değil, parmak izli ve kartlı geçiş yapabilme olanağı da bulunmaktadır. Bu sayede geçişlerdeki kayıt kapasitesi de artış gösterecektir. Günümüzde oldukça sık olarak kullanılan bu cihazların birçok farklı özelliği bulunmaktadır. Bunlardan en işe yarayanlardan bir tanesi zil çaldırmadır. Zil çaldırma özelliği sayesinde cihazın zili belirli bir zamana ayarlanarak o zaman diliminde çalar ve kişilerin toplu olarak hareket etmesi sağlanır. Bir diğer özellik ise pek çok modelde dahili batarya özelliğinin yer almasıdır. Dahili batarya özelliği sayesinde elektrik kesintisi yaşanması gibi durumlarda bile cihazların kullanımına kesintisiz olarak devam edilebilmektedir. Bu da kesintisiz olarak geçiş yapma özelliğini ayaklarınıza sermektedir.

Yüz tanıma sistemleri fiyatları, yüz tanıma sistemleri özellikleri kadar çok merak edilmektedir. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi bu cihazlar hakkında net bir fiyat bilgisi verebilmek mümkün değildir. Onun için yüz tanıma sistemleri fiyatlarını öğrenmek isterseniz telefon numaralarımızı tuşlayarak bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Yüz tanıma sistemleri kullanımından biraz bahsedelim. Yüz tanıma sistemleri, öncelikle kişilerin giriş ve çıkış yapacakları alanlara monte edilmektedir. Geçişin yapılacak olduğu alanda bulunan turnike üzerine ya da kapı girişlerine monte edilebilmektedir. Ip tabanlı olan bu cihazlara öncelikle kişilerin yüzlerinin tanımlanması gerekmektedir. Yüzün tanımlanması için cihazların yüksek çözünürlüklü kamerasına bakmak yeterli olacaktır. Kameraya bakarak kolayca tanımlama yapılmaktadır. Yüzü tanımlanan her kişi okutma yaparak hızlı ve kolay geçiş yapabilecektir.

Yüz tanıma sistemlerine kişilerin yüzünü okuturken kişilerin yüzünde saç, sakal, bıyık, makyaj ya da gözlük olması hiç önemli değildir. Yüz tanıma sistemleri cihazlarının oldukça yüksek çözünürlükte kameraya sahip olması sayesinde kolayca okuma yapılabilmektedir. Bu cihazlar TCP-IP ya da usb memory disk bağlantısını kullanarak veri alıp göndermektedir. Günümüzde her geçen gün çok daha geniş alanlarda tercih edilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak Magic Face yüz tanıma sistemleri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Bunun sebebi bu cihazların Türkiye dağıtıcılığını yapmamızdır. Siz de eğer yüz tanıma sistemleri fiyatlarını öğrenerek bu cihazları satın almak ve takibe başlamak isterseniz vakit kaybetmeden Perkotek Plaza’ya gelebilir, cihazları yerinde inceleme fırsatı yakalayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları