perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK HGS ETİKETİ

Otopark hgs etiketi, hızlı geçiş sistemlerinde araçların üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Otopark hgs etiketi, araç antenleri tarafından görüldüğünde bariyer koluna tetik vererek açılmasını sağlamaktadır. Otopark hgs etiketi, araçların camlarına ya da plakalarına yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Araçların camlarına yapıştırılan otopark hgs etiketi, kâğıt otopark hgs etiketidir. Kâğıt otopark hgs etiketi, araçların ruhsat, plaka ve kat maliki gibi bilgileri ile kayıt edilmektedir. Bir diğer etiket modelimiz ise sert plastik etiketlerdir. Bu etiketler, araçların plakalarına takılarak kullanılırlar. Kullanımları oldukça basit olan bu etiketleri de kâğıt otopark hgs etiketi gibi bilgileri ile birlikte kayıt etmek gerekmektedir.

Otopark hgs etiketi kullanılan sistemlerde; otopark bariyerleri, araç antenleri, etiketler, otopark takip yazılımı bir arada kullanılmalıdır. Sistemi aktif etmek için öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacakları alanlara anten ve bariyerlerin montajının yapılması gerekir. UHF antenler, elli metrelik alanlara kadar okuma yapabilirler. Her araca özel olarak da otopark hgs etiketi tanımlaması yapılır. Tanımlanmış olan araç bilgileri, otopark geçiş kontrol paneline TCP – IP bağlantısı ile gönderilmektedir. Sistem bu şekilde artık hazır hale gelecektir. Tanımlı olan etiketleri antenlerin görmesi ile birlikte, otopark bariyerine tetik verilecek ve kolu açılacaktır. Otopark hgs etiketi tanımlı olan araçlar bu şekilde kolayca geçiş yaparken, tanımlı etikete sahip olmayan yabancı ve misafir araçlar ise otoparka giriş yapamayacaklar. Bu araçların giriş yapabilmesi için ise bariyerler, buton ya da uzaktan kumanda ile tetiklenebilmektedir.

Otopark bariyerlerini butonlar ile tetiklemek için iki seçenek vardır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunur. O butona her basışta bir sonraki geçiş komutuna geçmektedir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki buton vardır. Bir butona basıldığında bariyer kolu açılır ve diğer buton ise sadece bariyer kolunu kapatmak için kullanılır. Otopark hgs etiketi ile birlikte kullanılan bariyerlerimizin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde, otopark giriş alanınız ne kadar uzun olursa olsun ona uygun olan bir bariyer bulabilmeniz mümkündür. Üstelik iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Bu sayede olumsuz tüm hava koşullarına karşın kolayca kullanılabilirler ve su geçirmezler.

Otopark hgs etiketi kullanılan otopark sistemleri hakkında çok merak edilen bir diğer konu da bu sistemlerin fiyatlarıdır. Otopark hgs etiketi kullanılan otopark sistemleri fiyatları, kullanacağınız ürünlerin modeline göre değişir. Siz de otoparklarınızı 7/24 güven altına almak için daha fazla zaman kaybetmeden bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler