perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK İÇİN HGS

Otopark için hgs sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların geçişlerini güvenli ve kontrollü bir hale getirmek için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark için hgs sistemlerinin araçları takip etmek için bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bunun için; otopark için hgs bariyeri, araç cam etiketleri, araç sert plaka etiketleri, ogs ve hgs araç antenleri ve otopark giriş çıkış programının bir arada kullanılması gerekmektedir. Otopark için hgs sistemi bu şekilde bir bütün olarak günümüzde özellikle site otoparklarında, işletme otoparklarında ve apartman otoparklarında kullanılıyor. Bunun dışında farklı pek çok alanda araç geçiş kontrol takibi yapabilmek adına otopark için hgs sistemini kullanabilirsiniz. Bariyerlerin montajından sonra araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara uhf antenlerin montajının yapılması gerekmektedir. Bu antenler ile 50 metrelik alanlara kadar tarama yapılabilir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan araçlara da hgs ve ogs etiketlerinin verilmesi gerekmektedir. Bu etiketlerin kâğıt olan modelleri araçların camlarında kullanılırken, sert plastik olan etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Araçların plaka, ruhsat ve kat maliki gibi tüm bilgileri ile otopark için hgs etiketleri tanımlanarak, bu araçların bilgileri otopark geçiş kontrol paneline tcp – ıp bağlantısı ile gönderilmektedir. Otopark için hgs sistemi bu şekilde hazır olmaktadır. Tanımlı olan otopark için hgs etiketlerine sahip olan aracı antenin görmesi ile birlikte otopark için hgs bariyerine tetik verilecek ve bu şekilde otoparka giriş yapılacaktır.

Otopark için hgs bariyerlerinin teknik özelliklerinden bahsedelim. Şüphesiz ki bu bariyerlerin en işe yarar özelliklerinden bir tanesi, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir olmasıdır. Bu sayede otopark için hgs sistemlerinde kullanırken, yabancı araçlara ya da misafir araçlara geçiş izni verilecekse, otopark için hgs bariyerlerinin kollarına bu şekilde tetik verilebilmektedir. Kullanımı bu şekilde oldukça kolay olan otopark için hgs bariyerlerinde kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklara göre otoparkınızın giriş alanı tamamen kapanabilecektir.

Otopark için hgs bariyerlerinin gövdeleri de paslanmaz çelik yahut elektrostatik boyalı olabilmektedir. Paslanmaz çelik otopark için hgs bariyerleri, dış ortamlarda güvenle kullanılmakta olan bariyerlerdir. Bu bariyerler suya karşı dayanıklılık gösterdikleri için dış ortamlarda kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Kullanımları çok basit olup elektrostatik boyalı olan modelleri ise iç ortamlarda yer alan otopark girişlerinde güvenle kullanılabilmektedir. Otopark için hgs bariyerleri opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilmektedir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü devreye girerek, otopark için hgs bariyer kollarının 200 defaya kadar açılmasını sağlar.

Otopark için hgs sistemleri, günümüzde geçiş kontrollerine çok daha sık ihtiyaç duyulması sebebiyle, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Kullanımları çok kolay olan otopark için hgs sistemlerinde kullanılacak olan etiket sayısına, kullanılacak bariyere vb. Göre otopark için hgs fiyat değişebilir. Otopark için hgs teklifi almak için info@perkotek.com üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler