perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
OTOPARK KAPI SİSTEMLERİ FİYATLARI

Otoparklarda, araçların düzenli bir şekilde giriş çıkış yapmaları için otopark kapı sistemleri kullanılır. Otopark kapı sistemleri; otopark altyapısında bulunan kapıların, yana kayar kapı motorları ile otomatik olarak çalışmasını sağlayarak ya da kollu bariyer sistemleri ile sağlanır. Bu şekilde sadece giriş çıkışları kontrol edecek sistemin otomatik çalışması sağlanır. Kullanıcı taraflı otomatik çalışması için ise kullanıcı tanıma sistemleri kullanılması gerekecektir. Tüm bu sistemler için Avax markası adı altında bulunan ürünlerimiz yeterli olacaktır. Tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız sabit olmakla beraber; otopark kapı sistemleri fiyatları, Türkiye distribütörü olduğumuz Avax markası altında makul ücretlerle kullanıcılarımıza sunulmaktadır. Kullanım alanları ücretli otoparklar gibi düşünülse de günümüzde toplu konut sitelerinin artmasıyla bu gibi noktalarda ve iş merkezleri, plazalar, fabrikalarında aralarında bulunduğu birçok noktada kullanılmaya başlanmıştır.

Kullanıcı tanıma sistemlerine ilişkin en sık tercih edilenler, günümüz teknolojisi ile otoyollarda da kullanılan HGS hızlı geçiş sistemleridir. Otopark altyapısında hali hazırda bulunan otomatik çalışmaya uygun kapı veya bariyer sisteminin, HGS sistemler kullanılarak kullanıcı taraflı otomatik çalışması sağlanır. HGS sistemler kapılara bariyer sisteminin bulunduğu noktalara kurulacak HGS antenlerden ve HGS panelden oluşur. HGS panele tanımlanan etiketler kullanıcılara dağıtılır ve bu etiketler ile panel arasındaki iletişimi HGS antenler sağlamaktadır. Otopark bariyer noktasına gelen araçtaki etiket bilgisi anten aracılığı ile panele gönderilir. Panel kendi içerisinde yaptığı sorgulama sonucunda etiket sisteme kayıtlı ise panel, bariyere açılma komutu gönderecektir. Sistem bu şekilde offline olarak çalışmaktadır. Otopark takip yazılımının kurulacağı bir bilgisayar aracılığı ile online şekilde de çalışması sağlanabilir. Böylece yazılım üzerinden kullanıcılara yetkilendirmelerde getirilebilmektedir. Bu durumda sorgulayıcı panel değil de bilgisayar olacaktır. Kısacası etiketin panele tanımlı olması yetmeyerek aynı zamanda yazılımda tanımlı kurallar varsa onları da sağlaması gerekecektir. Bu uygulama en çok ücretli otoparklar tarafından memnuniyetle kullanılmaktadır. Ayrıca yazılım içerisinde bulunan detaylı raporlama modülü ile otopark yönetimi, otoparkın kullanımı hakkında geniş bilgi sahibi olabilir ve bu raporlar doğrultusunda kullanıcılara tanımlanan kurallarda da değişikliğe gidilebilir. HGS antenlerin, panel programı üzerinden 0 m ile 50 m arasında ayarlanabilen algılama mesafeleri ile kurulacakları bölgelerin dar ya da geniş bir alana sahip olması bir sorun teşkil etmemektedir. Otopark kapı sistemleri fiyatları, beraberinde kullanılacak olan üniteler ile farklılaşabilir. 

Otopark kapısındaki geçişi düzenleyecek kapı sistemi ya da bariyer sistemi otomatik çalışmaya uygun değilse Avax markasında bulunan DZ ve MN bariyerler ihtiyaçları karşılamaktadır. Kendi içlerinde de kol tipleri ve kol uzunlukları ile farklı modellere ayrılmaktadır. Otopark kapı sistemleri fiyatları farklı modellere göre de farklı fiyatlandırmalara sahip olmaktadır. Standart kol tipleri ile 3 m kol uzunluğu bulunan DZ 3 ve MN 3 modellerine ek olarak 6 m kol uzunluğu bulunan DZ 6 ve MN 6 modelleri ihtiyaçlara göre tercih edilmektedir. Bir diğer alternatif olarak ise kolunda bulunan ve aşağı doğru uzanan saçakları ile 5 m kol uzunluğuna sahip MN 5 modeli sunulmaktadır. Tüm modellerde kol uzunlukları maksimum limitlerinin altına indirgenebildiğinden kurulacakları alanlarda esneklik sağlamaktadır. Bariyer gövdelerinin darbelere karşı dayanıklı üretilmelerindeki avantajı ile olası araç kazalarında bariyer iç mekanizmalarının ve bariyer ana kartının hasar görmesi de engellenmiştir. Ayrıca yetenekli bariyer ana kartı ile otopark altyapısında bulunan güvenlik sistemlerinin entegre çalışmaları da sağlanabilir. Böylece olası acil durum anlarında bariyer sisteminin otomatik olarak serbest moda geçerek tahliye işlemlerinin hızlı bir şekilde yapılması sağlanabilir. Otopark kapı sistemleri fiyatları hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak için tek yapmanız gereken şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizi aramak! 

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları