perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otopark otomasyon sistemleri, otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrollü bir şekilde geçiş yapmasını ve ayrıca yabancı araçların girişlerini de engelleyerek güvenilir otoparklar elde edilmesi için kullanılan sistemlerdir. Otopark otomasyon sistemlerinde kullanılan Avax bariyerlerin kol uzunlukları 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde geçiş alanının tamamının kapatılması ya da dilediğiniz kadar bölümünü kapatabilmek mümkündür. Perkotek Teknoloji olarak Avax otopark otomasyon sistemleri satışı yapmaktayız. Satmakta olduğumuz bariyerlerin iki farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar DZ ve MN otopark otomasyon sistemleri bariyerlerdir. DZ bariyerlerin fiyatları, MN bariyerlerin fiyatlarına göre çok daha uygundur. Her bütçeye özel farklı bir seçim için bu şekilde satışa sunulan bariyerleri, otopark otomasyon sistemleri olarak kullanabilmek için anten, etiket, kontrol paneli ve otopark takip yazılımı ile beraber kullanmak gerekmektedir. Sistemi bu şekilde kullanabilmek için öncelikle UHF antenleri, tıpkı bariyerler gibi otoparkın giriş ve çıkış alanlarına konumlandırmak gerekir. Daha sonra da geçişine izin verilecek olan her araca etiket tanımlaması yapılması gerekir. Tanımlanacak olan etiketler plastik etiket olabileceği gibi aynı zamanda kâğıt etiket de olabilir. Kâğıt etiketleri araçların camlarında, plastik etiketleri ise plakalarında kullanabilirsiniz. Etiketi tanımlı olan araç giriş alanına geldiğinde etiket anten tarafından görülerek girişe izin verilmiş olacaktır.

Otopark otomasyon sistemleri, her geçen gün çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Siteler, alışveriş merkezleri, belediyeler, kamu kurum ve kuruluşları vb. pek çok alanda tercih edilirler. Peki, otopark otomasyon sistemlerinde kullanılacak olan bariyerler ne gibi avantajlara sahip? Avax bariyerlerin en büyük avantajı, akıllı kollarıdır. Akıllı kollar, aşağı ve yukarıya hareket etmeleri durumunda kendisine dokunan cisimleri hissedebilir ve bu cisimlere tepki de verebilmektedir. Emniyet sensörünün dışındaki durumlarda ise bariyer kolunun aşağıya doğru hareket etmesi durumunda, bariyer kolunun altında olan cismi hissetmesi ve yukarı yönlü otomatik olarak hareket alması, 0,7 saniyedir. Yukarı yöndeki bir cismi algılaması ve bu cismi hissederek durması ise 0,3 saniyedir. Ayrıca kolun çarpma durumunda kırılabilir olarak üretilmesi de mümkündür.

Otopark otomasyon sistemleri bariyerlerinin elektronik devreleri üzerindeki tüm opsiyonel özellikler daima kullanıma hazırdır. Zaten bu bariyerlerin elektronik devreleri de mikro işlemci ile kontrol edilmektedir. Çevre bağlantıları ile her türlü besleme gerilimi şartlarını da dilediğiniz gibi sağlayabilirsiniz. Güvenlik için önemli özelliklerden bir tanesi de acil alarm modudur. Acil alarm modu sayesinde deprem, yangın, afet ve buna benzer pek çok durumda otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir. Dış mekanlar için dekoratif bir görünüme sahip olan bariyerler, özgün bir tasarıma sahiptir. Gövde rengi istediğiniz gibi seçilebilir.

Otopark otomasyon sistemleri bariyerleri, ayrıca zaman kontrol özelliğine sahiptir. Bu özellikleri ile isterseniz bariyer kolunun belirlediğiniz bir zaman diliminde kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu özellik en çok sitelerde işe yaramaktadır. Ayrıca geçiş tetiklemeleri için de kuru kontak verebilir. Tüm çevre birimlerine ve geçiş kontrol ünitelerine de bağlanabilmektedir. Avax otopark otomasyon sistemleri hakkında detaylı bilgi almak ya da fiyat bilgisi almak için 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak bizimle irtibata geçebilirsiniz. Neden güvenilir bariyer ile kontrollü alanlara sahip olmayasınız ki?

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler