perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OTOMASYON SİSTEMLERİ

Otopark otomasyon sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların çok daha kontrollü bir hal alması ve otoparklara yapılacak olan girişlerde güvenin sağlanması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark otomasyon sistemleri; otopark otomasyon sistemleri bariyeri, otopark otomasyon sistemleri araç antenleri, otopark otomasyon sistemleri geçiş kontrol paneli, otopark otomasyon sistemleri yazılımı ve otopark otomasyon sistemleri etiketlerinin bir arada kullanılması ile çalışmasına devam etmektedir. Otopark otomasyon sistemleri çalışabilmesi için öncelikle antenlerin ve otopark otomasyon sistemleri bariyerinin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları otopark girişlerine monte edilmesi gerekmektedir. Bu işlemden sonra da araçlara etiketlerin tanımlanması gerekmektedir. Araçlara tanımlanacak olan etiketler, kâğıt etiketler ya da plastik sert etiketlerdir. Hangi etiketlerin kullanılacak olduğu tamamen araca göre değişir. Bu etiketler araca, araçların plaka bilgileri, ruhsat bilgileri vb. bilgileri ile kayıt edilmektedir. Kâğıt etiketler, araçlarında camlarında kullanılabilmek için üretilmiş olup sert plastik etiketler ise araçların plakalarında takılmak için üretilmişlerdir. Bu etiketlerin tanımlanma işleminden sonra araç otopark girişine geldiğinde otopark otomasyon sistemleri anteni, aracın etiketinin okur ve etiket tanımlı ise bu bilgi otopark otomasyon sistemleri araç kontrol paneline iletilmektedir. Etiketin bilgilerine bakılarak bu şekilde de otopark otomasyon sistemleri bariyerinin kolunun açılması sağlanmaktadır. Sistem bu şekilde kullanılır hale gelmektedir.

Otopark otomasyon sistemlerinde kullanılmakta olan bariyerlerden bahsedelim. Otopark otomasyon sistemleri bariyeri, MN otopark otomasyon sistemleri bariyeri, DZ otopark otomasyon sistemleri bariyeri ve MX otopark otomasyon sistemleri bariyeri olmak üzere üç farklı çeşitte karşımıza çıkmaktadır. Bu bariyerler, oldukça sağlam ve kalitelidir. Sağlam ve kaliteli olmalarının yanı sıra fiyatları da oldukça uygundur. DZ otopark otomasyon sistemleri bariyerleri fiyatları, MN otopark otomasyon sistemleri bariyerleri fiyatına göre daha uygundur. Bunun nedeni, bu bariyerlerin her bütçeye hitap etmesini sağlamak ve böylece kullanılmayan otoparkın kalmamasını sağlamaktadır. Bu şekilde her alanda yer alan her otoparkın kontrollü geçişe ve güvenilirliğe sahip olması sağlanmaktadır.

Otopark otomasyon sistemleri bariyerleri kol uzunlukları; 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklara bakılarak otoparkınızın giriş alanına uygun olan bir model seçebilirsiniz. Bu bariyerlerin gövdeleri de farklı özelliklere sahiptir. Paslanmaz çelik gövdeli olan ve elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan olmak üzere iki farklı gövde özelliği yer almaktadır. Paslanmaz çelik gövdeli otopark otomasyon sistemleri bariyerleri, dış ortamlarda yer alan otoparklarda kullanılırken, elektrostatik boyalı otopark otomasyon sistemleri bariyerleri ise iç ortamlarda yer alan otoparkların girişlerinde güvenle tercih edilebilmektedir. Bu bariyerler, akü ile de kontrol altına alınabilmektedir. Akü kontrolü sayesinde elektrik kesilmesi gibi bir durum söz konusu olduğunda, akü devreye girerek kullanıma devam etme imkanı tanımaktadır. Bu da geçişlerin aksamaması için harika bir seçenektir. Ancak tabi ki akü, opsiyonel bir özelliğidir.

Otopark otomasyon sistemleri genel olarak çok uygun fiyatlara sahiptir. Çünkü bu sistemlerde kullanılan bariyerlerin Türkiye dağıtıcısı olmamızın yanı sıra sistemlerin tamamında kullanılan parçalar, çok uygun fiyatlara mal edilebilmektedir. Satın almak ya da yerinde incelemek için sizi Perkotek Plaza’ya bekleriz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler