perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OTOMATİK KAPI SİSTEMLERİ

Otopark otomatik kapı sistemleri, otoparklara yapılacak olan giriş ve çıkışların kontrol altına alınması için kullanılmakta olan sistemlerdir. Otopark otomatik kapı sistemleri ile otoparklara giriş ve çıkış yapacak olan araçların kontrolleri sağlanmaktadır. Bu sistemlerin, bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Otopark bariyerleri, otopark antenleri, otopark araç etiketleri, otopark paneli ve otopark giriş çıkış takip programı, otopark otomatik kapı sistemlerini oluşturmaktadır. Bu sistemler kullanılarak geçiş yapmak için öncelikle otopark otomatik kapı sistemleri bariyerlerinin, araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları yerlere montajının yapılması gerekmektedir. Bu montaj işlemi, otopark otomatik kapı sistemleri bariyerlerinin montaj kiti sayesinde hızlı ve basit bir şekilde yapılabilmektedir. Kullanımı çok basit olan bu bariyerlerin yanına, montaj direği üstüne araç anteni montajı yapılır. Bu antenlerin 35 metrelik ve 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilen modelleri bulunmaktadır. Etiketleri bu uzaklıklardan okuyabilmektedirler. Otopark otomatik kapı sistemleri ile kullanılan etiketlerin iki farklı çeşidi bulunmaktadır. Kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler. Kâğıt etiketlerin, araçların camlarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Sert plastik etiketler ise araçların plakalarında kullanılmakta olan etiketlerdir. Bu etiketlerden hangisinin kullanılacak olduğu size kalmış olmakla birlikte, anten modeline göre de değişmektedir. Bu antenler, araçların özlük bilgileri işe otopark takip yazılımına kayıt edilmektedir. Etiket anten tarafından okunduğunda, o araç ve aracın sahip bilgisi görüntülenmektedir.

Otopark otomatik kapı sistemlerinde kullanılan en önemli ürün otopark bariyeridir. Otopark otomatik kapı sistemleri bariyerlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan bariyerlerin gövdeleri, elektrostatik boyalı gövdelidir. Otopark otomatik kapı sistemleri bariyerlerinin dış ortamlarda kullanılan modellerinde ise gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde suya karşı dayanıklılık göstermektedir. Bu sayede olumsuz hava koşullarından etkilenmeden çalışmasına güvenle devam edebilmektedir. Satışını yapmakta olduğumuz Avax bariyerler, butonlar ya da uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilir. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton yahut çift buton kontrolü. Tek buton kontrollerinde bariyer kolunu açmak ve kapamak için aynı buton kullanılır. Butona her basıldığında, bir sonraki komuta geçilmektedir. Çift buton kontrolünde ise otopark otomatik kapı sistemleri kolunu açmak ve kapatmak için iki farklı buton bulunmaktadır.

Otopark otomatik kapı sistemleri bariyerlerinin kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkın giriş alan genişliğine göre bu bariyer kol uzunluklarından biri tercih edilebilmektedir. Otopark otomatik kapı sistemleri bariyerleri, günümüzde akü ile de kullanılabilir. Opsiyonel olarak akü ile kullanılması, elektrik kesintisi durumlarında dahi çalışmasını sağlamaktadır. Elektrik kesildiğinde akü sayesinde 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir. Otoparkların güvenliğini %100 düzeyinde arttıran otopark otomatik kapı sistemleri fiyatları da oldukça uygundur. Ancak kullanılacak olan etiket sayısına, bariyer modeline vb. Göre otopark otomatik kapı sistemleri fiyatları değişebilir. Fiyat teklifi almak için bize ulaşın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler