perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OGS PANELİ

Otopark ogs paneli, otoparkların giriş ve çıkış alanlarında kullanılmakta olan antenlerin kontrol edilmesi için kullanılır. Otopark ogs paneli kullanılacak olan sistemlerde otopark bariyerleri, araç cam etiketleri veya araç plaka etiketler, araç giriş çıkış kontrol programı, hgs ve ogs antenleri bir arada kullanılmaktadır. Sistemin aktif bir şekilde kullanılabilmesi için öncelikle araçların giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara, 50 metrelik alanlara kadar tarama yapabilen antenlerin monte edilmesi gerekmektedir. Bu antenler, suya karşı dayanıklılık gösterdiği için dış ortamlarda yer alan otopark girişlerinde kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Anten montajından sonra her araca özel olarak etiket tanımlaması yapılması gerekmektedir. Tanımlanacak olan etiketlerin araçların camlarında kullanılabilir olan kâğıt etiketler ve araçların plakalarında kullanılabilir olan sert plastik etiket modelleri bulunmaktadır. Bu etiketler, araçların plaka, ruhsat ve kat maliki bilgileri ile araç takip programına kayıt edilmektedir. Tüm bu bilgiler, otopark ogs paneline tcp – ıp bağlantısı ile birlikte gönderilmektedir. Sistem bu şekilde artık hazırdır. Geçişine izin verilen, tanımlı olan etikete sahip olan araç otoparka geldiğinde, tanımlı olan etiket anten tarafından görülmektedir. Antenin etiketi görmesi ile birlikte otopark bariyerine tetik verilir ve bariyer kolu açılarak aracın geçiş yapması sağlanır. Tanımlı olmayan ogs ve hgs etiketine sahip olmayan yabancı ve misafir araçlar ise geçiş yapamayacaklardır.

Otopark ogs paneli kullanan otopark bariyerlerini, misafir araçların geçiş yapması için tetiklemek için uzaktan kumanda ya da buton kullanabilirsiniz. Buton kontrolünde iki farklı seçenek bulunmaktadır. Tek buton kontrolü ve çift buton kontrolü. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir buton bulunur. Bu butona her basışta bir sonraki geçiş moduna geçilir. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunmaktadır. Otopark bariyerlerimizin kol uzunlukları da 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişmektedir. Yani otoparkınızın giriş alanına uygun olan bir kol uzunluğu daima bulunabilecektir. Otopark bariyerlerinin iç ortamlarda kullanılabilir olan modelleri elektrostatik boyalı olup dış ortamlarda kullanılan modelleri ise paslanmaz çeliktir ve suya karşı dayanıklılık göstermektedir.  

Otopark ogs paneline iki adet otopark anteni bağlanabilir. Otopark ogs paneli ile otoparka her giriş yapmak isteyen araca özel olarak ya da belirlenmiş olan bir araç grubuna yetkiler verilebilir. Otopark ogs paneli, bilgisayarlara bağlı olmaksızın çalışmasına devam etmektedirler. Hafızalar oldukça kuvvetli olan otopark ogs paneli ile 65.000 adet aracın giriş ve çıkışı kontrol edilebilir. Otopark ogs paneli yüksek sorgulamaya sahip olup network üzerinden haberleşmektedir. Otopark ogs paneliyle 510 adet çıkış veya giriş noktası kontrol edilebilmektedir. Siz de otopark ogs paneli ve otopark takip sistemleri hakkında çok daha fazlasının öğrenmek için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler