perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...
perkotek.com
Türkiye Distribütörü
  • Açıklamalar
  • Broşürler
P 8200 Paslanmaz Çelik Yarım BOY Turnikesi
  • perkotek.com

P 8200 Paslanmaz Çelik Yarım Boy Turnikesi

P 8200 Paslanmaz Çelik Yarım Boy Turnikesi, 100-240 volt AC enerji ile çalışmasını sürdürmektedir. Bu turnikenin kol uzunluğu 65 santimetredir. Kullanım alanları oldukça yaygın olup, dekoratif görünümü sayesinde pek çok firma tarafından sevilerek kullanılmaktadır. Paslanmaz çelikten üretildiği için dış ortamlarda tercih edilebilirdir. Satın almak için yapmanız gereken tek şey 0850 811 80 00 numarasını tuşlamak!

 

P 8200 Paslanmaz Yarım Boy Turnikesi Teknik Özellikleri

 
Enerji Tüketim: 100-240 AC volt enerji ile çalışabilir.
Gücü: Güç harcaması 60 watt’tır.
P 8200 Gövdesi: 1,5 milimetre ve 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmiştir.
Sıcaklık: -20 ile +60 derece sıcaklıklarda %100 verim ile çalışabilmektedir.  
Boyut: 1200 mm * 1370 mm * 1360 mm ebatlar.
Kol Uzunluğu: 65 santimetre kol uzunluğu vardır.
Yarım Boy Turnike Sistemi: Mikroişlemci kontrollü olarak çalışan turnike, tek bir bireyin geçiş yapmasına olanak tanır. Geçiş yapılan yönde, bir veri çıktısı verilmektedir. Bu çıktı, dijital olabileceği gibi aynı zamanda bilgisayar kontrolü esnasında doğrudan bilgisayara de gönderilebilmektedir. Elektrik gittiğinde otomatik bir şekilde serbest geçiş moduna geçerler.
Boy Turnikeleri Kontrol Etme: Tüm çevre birimlerini ve geçiş kontrol ünitelerine doğrudan bağlanılabilmektedir. 256 adet turnike bir bilgisayar ile kontrol edilebilmektedir. Geçiş tetiklenmek için 3-50 volt DC, TTL, kuru kontak, CMOS veya Rs422, Rs232, Rs485 ile de bilgisayar kontrolleri yapılabilmektedir.
Alarm ve Tehlikeli Durum Geçişleri:  Afet, deprem ve yangın durumlarında güvenlik sistemlerine bağlanılarak otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilebilmektedir.
Üç Konumlu Işıklı Gösterge: Üç ışıklı konumlu göstergesi, turnikeden geçiş yapıldığı anda karşı yönden geçiş izni olmadığına dair kırmızı renkli “X” işareti yakmaktadır. Geçişe hazır olduğunda ise yeşil ok sürekli olarak yanar, geçiş esnasında ise bu yeşil ok, sürekli olarak yanıp sönmektedir.
Ek/ İlave Özellikleri: Besleme gerilimi şartları ihtiyacınıza uygun bir şekilde sağlanabilmektedir.
Özel ve Özgün Tasarım: Özgün tasarımı, sessiz ve yumuşak geçişler için harika bir yöntemdir. Ayrıca turnikemiz kullanıldıkları alanlarda dekoratif bir görünüm sunmaktadırlar.
Garanti Belgesi: Turnikemiz iki sene boyunca garanti kapsamına girmektedir.  
Teknik Desteği: Türki Cumhuriyetler, Türkiye, KKTC ve balkanlarda hızlı, uzman kadro ile ve kesintisiz bir şekilde destek alabilirsiniz.
Kalite Standart Belgeleri: TSEK, Iso2000 - Iso9001 kalite standardı belgelerine sahiptir.
Turnike Sistemi Uygulama Yöntemi: Turnike sistemlerine özel bir giriş-çıkış ses efekti verilebilmektedir ve Gövde rengi tercih edilebilmektedir.
 
İlgili Arama Etiketi: turnike fiyatları, güvenlik turnikeleri, turnike nedir, boy turnike, turnike fiyatı, turnikeli geçiş sistemleri, tripod turnike, boy turnike fiyatları, turnike sistemleri ankara, turnikeli geçiş sistemleri, yaprak turnike, turnike sistemleri fiyatları
perkotek.com
perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler