perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARK BARİYER

Ülkelerin nüfusu yoğun olan birçok il ve ilçelerinde araba kullanımından kaynaklı yoğunluğun ve trafiğin azaltılması için araç park yerleri yapılır. Bu firmalar ne kadar devletin kurumu ya da işletmeci firmada olsa park yerlerinin giriş ve çıkışlarının kontrol edilebilmesi için bariyer sistemi kurarlar. Park bariyer sistemleri çok yönlüdür. Kullanılacak yerlere göre birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Çeşitliliği sayesinde firmaların birçoğu konumdaki yerlerine göre istedikleri park bariyeri bulabilmektedir. Bu sayede bina ve park alanlarındaki kullanım yerlerini istedikleri gibi araç parkı yapabilirler. Açık alanda kullanımına göre yapılan mantar bariyerler ve kollu park bariyerler olarak üretilen modeller müşterinin tercihine göre kullanılabilir. Yüksek güvenlikli olan yerlerden örnek verirsek genellikle polis karakolları gibi yerlerde mantar bariyerler kullanılır. Bu sayede araçlı saldırıları önlemede büyük katkı sağlamaktadır. Gün içinde aktif kullanılan park alanlarında standart kollu bariyerlerin daha çok kullanıldığı gözlenmektedir. Daha hızlı ve pratik olan park bariyer sistemi otoparktaki yoğunluğun az olmasını sağlar, mekanik olarak basit bir yapıya sahip olması oluşabilecek sorunlarda normal firma bünyesinde çalışan herhangi bir personelin telefondan destek alarak sistemsel arızaların sorununu çözebilmektedir. Arızanın parça değişim ya da servisin gelmesine sebep olacak yerlerde kollu bariyerlerde manuel moda alarak bariyerin havaya kaldırılarak araçların kapalı alanda kalıp çıkamamasına engel olunur.

Park bariyerler, denetim yapmak için işlevsel olduğu gibi aynı zamanda güvenlik açısından da kullanılması avantaj olan sistemler arasında yer alır. Bu işi ticari amaçlı yapan firmalar için giren ve çıkan arabaların ne kadar süre ile kaldığı ve ödemesi gereken ücretlerin ödeyip ödemediği ya da ödemeden gitmemesini engellemek için kullanılan sistemlerdir. Müşterisinin kullanımdan kaynaklı ödeyeceği ücretten sonra onay verilen sistem müşteriye geçiş izni sağlar. Belediye, site veya toplu konut alanlarında belirlenmiş kişiler haricinde giriş çıkışların engellenmesini sağlanmasında kullanılır. Bu şekilde kullanan firmalar bariyer sistemiyle birlikte ogs sistemi alarak denetim mekanizmasını cihazlara bırakırlar. 

Park bariyerlerin kullanımı için montajı yapılacak yerlerin asfalt olmaması gerekmektedir. Asfalt yumuşak bir madde olduğu için montajı yapılacak alana beton dökülür. Mantar bariyerler boyları fabrika çıkışı olduğu için kullanılacak alanların ölçüleri sabit olmaktadır. Diğer bariyerler hızlı olduğu gibi bariyer kolları 3m den 6m’ye kadar ayarlanır. Park bariyerler tetik veren herhangi bir cihazla bağlantı yapılabilir. Buton, ogs sistemleri, yüz tanıma, parmak izi ve kart okuma cihazları gibi birçok türde cihaz bağlanır. Ana kart üzerinden kumanda tanıtımı yapılabilir. Otomatik kapanma özelliği bulunan bu cihazlarda açıldıktan sonra otomatik kapanacağı süre istenilen zamana ayarlanabilir.

Perkotek Teknoloji A.Ş. olarak Avax park bariyer sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu sebepten ötürü de park bariyer fiyatları firmamızda oldukça uygun tutulmuştur. Farklı kol uzunlukları ile kullanılacakları her alana harika bir çözüm olan park bariyerler, buton veya uzaktan kumanda ile de kontrol edilebilirler. Park bariyer hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz web sitemizin iletişim bölümünden bizimle irtibata geçebileceğiniz gibi 0850 811 80 00 numarasını da arayabilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları