perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK BASMA MAKİNASI FİYATLARI

Parmak basma makinası, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak, geçiş izni veren cihazlardır. Parmak basma makinası fiyatları firmamızda çok uygun olup, net olarak bir fiyat söyleyebilmemiz mümkün değildir. Çünkü kullanılacak olan parmak basma makinasının modeline göre parmak basma makinası fiyatları değişebilir. Çünkü her cihazda kayıt kapasitesi, geçiş şekli, sensörleri vb. Aynı değildir. Peki, nasıl çalışıyorlar? Parmak basma makinası, parmak izi teknolojisi ile çalışmasına devam ediyor. Parmak izi, parmaklarımızın uç kısımlarında yer alan sizdir. Bu iz, hiçbir insanın parmağında aynı algoritmayı taşımaz. Hatta her insanın her parmağında farklıdır. Bu da güvenilir takibin kapılarını aralamaktadır. Böylece takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izlerini okutarak parmak basma makinasını kandırmaları mümkün değildir. Zaten bu sebeple özellikle parmak basma makinası ile personeller takip ediliyor. Personel takibi yapabilmek için tabi ki parmak basma makinası ile personel takip programının uyumlu bir şekilde kullanılması gerekmektedir. Parmak basma makinası ile üye takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi, öğrenci takibi ve tuvalet takibi de yapılabilir. Tuvalet takibi yapmak için tuvalet takip programı, üye takibi için üye takip programı, yemekhane takibi için yemekhane takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı ve öğrenci takibi yapmak için ise öğrenci takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir.

Parmak basma makinası ile tüm bu takip programlarının uyumlu olarak kullanılması, kullanım alanlarının da artış göstermesini sağlamıştır. Günümüzde özellikle işletmelerde parmak basma makinası fiyatları uygunluğu ile personelleri takip etmek için sıkça kullanılmalarının yanı sıra aynı zamanda kamu kurum ve kuruluşlarında, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, plazalarda, belediyelerde, hastanelerde, otellerde vb. Pek çok farklı alanda güvenle kullanılabilirler. Tüm bu alanlarda parmak basma makinası fiyatları uygunluğu ile bu cihazlarımıza sahip olarak %100 güven sağlayabilirsiniz. Üstelik bu cihazlarımız sesli olarak geri bildirim verebilir ve zil çaldırabilirler. Zil çaldırma sayesinde fabrikalarda personellerin toplu olarak hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Sesli ve Türkçe bildirim sayesinde de bu cihazlarımızı çok daha kolay kullanırsınız.

Parmak basma makinası fiyatları ile satışa sunduğumuz cihazlarımızda kayıt kapasitesi genel olarak bin ile on bin arasındadır. Yani takip yapılacak olan alana uygun olan bir cihaz bulabilmeniz daima mümkündür. Üstelik zaten pek çok modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği bulunmaktadır. Bu sayede zaten cihazların kayıt kapasiteleri de arttırılmış olup daha fazla kişi kayıt etmenizi sağlar. Cihazlarımızın kayıt kapasitesinin yüksek olması sayesinde dilerseniz bir kişinin on adet parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylelikle normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik yahut deformasyon olması durumlarında da kayıtlı olan diğer parmaklar ile geçiş yapılabilecektir.

Parmak basma makinası fiyatları teklifi için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayın. Kapılara, bariyerlere ve turnikelere tetik verebileceğiniz bu cihazlar ile artık 7/24 güvende olacaksınız!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler