perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ 

Genel olarak şirketlerde kullanılan personel takip sistemlerinin vaz geçilmezi olan parmak izi tanıma sistemleri aslında bu noktada aracı görevi görmektedir. Parmak izi tanıma sistemleri kimlik tespiti yapmak için de kullanılıyor denilebilir. Parmak izleri insan vücudunda benzersiz bir şifre olarak kabul edilebilir. Bu durumda cihaz kayıtlı parmak izi karşılığına denk gelen ID numarasını hafızada saklamaktadır. Bu cihazlar yalnız başlarına kullanıldıklarında takip görevini göremezler, yalnız başlarına sadece tanımlı kullanıcılara kapılardan ya da turnikelerden geçiş yetkisi verebilmektedir. Personel takibi yapılmak isteniyorsa parmak izi personel takip yazılımı senkronize çalışmaları gerekmektedir. Parmak izi tanıma sistemleri geçmişte tek bir özellikte üretilmekte iken günümüzde kart okuma ya da yüz tanıma özellikleri ile aynı üründe de birleşebilirler. Türkiye distribütörü olduğumuz markalardan Magic Pass markası kullanıcılarımıza parmak izi ve kart tanımalı sistemler sunulurken Magic Face markası ile bunlara ek olarak aynı zamanda yüz tanıma sistemleri de sunulmaktadır. Türkiye distribütörü olmamızın da avantajlarıyla en cazip fiyatların Perkotek olarak firmamıza ait olmasının yanı sıra tüm kullanıcılarımızın aynı hizmetten faydalanabilmeleri için Türkiye genelinde satış fiyatlarımız da sabittir.

Kullanıcı tanıma sistemlerinin tercih edilmelerindeki en büyük etkenler; kullanıcı yoğunluğunun fazla olduğu durumlarda işlemlerin hızlı bir şekilde yapılabilmesi için yüksek hızlı işlemcileri bulunan cihazların tercih edilmeleri ve kullanıcı sayılarının fazla olduğu durumlarda kullanıcı kayıt kapasitelerinin fazla olmasıdır. Tek bir lokasyonda personel sayılarının 100-200 civarında olduğu düşünülürse tüm modellerimiz bu ihtiyaca karşılık verebilecektir. Personel sayılarının 1000’ler ile bahsedildiği durumlarda ancak kullanıcı kapasiteleri önem arz etmektedir. Tüm modellerimiz personel takip sistemleri ile senkronize çalışabilirken, geçiş kontrol sistemleri ile bazı modellerimiz uyum sağlamamaktadır.  Geçiş kontrol sistemlerinde bulunması gereken temel özellik cihazların tetik verebilmesi olduğundan ve bazı modellerimizde tetik özelliği bulunmadığından uyum göstermezler. Bu nedenle diğer cihazlara göre daha uygun maliyetler ile sunularak yalnızca personel takip sistemlerinde kullanılmaktadır. Tüm cihazlarımızın network üzerinden iletişim sağladığından kurulumları gayet kolaydır. Set içerisinde bulunan kolay kurulum aparatları ile rahatlıkla montajları yapılması yanı sıra altyapısal olarak yalnızca network sistemine dahil edilecek iletişim kablosuna ihtiyaç duyarlar ve 220 v şehir elektriği ile beslenen adaptörlerine enerjinin sağlanması yeterli olacaktır.

İstenildiği takdirde network sistemine dahil edilmeden USB bellek aracılığı ile kullanıcı log kayıtları export / import edilerek bilgisayara aktarım yapılması da sağlanabilir. Her iki şekilde de log kayıtları personel takip ya da parmak izi geçiş kontrol yazılımı tarafından işlenerek ilgili raporlara ulaşılabilir ve parmak izi personel takip yazılımından maaş hesabı yapılabilir. Kullanıcı tanıma sistemleri yalnız başlarına offline olarak çalışabileceği gibi geçiş kontrol yazılımları ile bağlantısı sağlanarak online olarak da çalışabilirler. Bu durumda kullanıcıların cihazlara tanımlı olmaları yetmeyecektir. Çünkü asıl sorgulamaları yapacak olan sistem geçiş kontrol yazılımıdır. Bu şekilde kullanıcılara yazılım üzerinde yetkilendirmeler getirilebilir ve kullanıcıların geçiş yapabilmeleri için öncelikle yazılımda tanımlanan kuralları sağlaması gerekecektir. Kullanılan sistemler ile ilgili meydana gelebilecek sorunda halinde destek ekibimiz ile irtibata geçilmesi yeterli olacaktır. Sorunların anlık olarak çözülebilmesi için ilk olarak yapılacak yönlendirmeler ile kullanıcıların sistemlere müdahale etmeleri sağlanır. Eğer sorun yazılım taraflı ise uzak masaüstü bağlantıları ile destek ekibimiz direkt olarak müdahale edebilir. Böylece sorunların hızlı bir şekilde giderilmesi sağlanır. Bu işlemler sonucunda ya da müdahale edecek yetkili olmaması durumunda sorun devam ediyorsa, alınacak randevu ile kullanıcılara teknik ekip uzmanlarının yönlendirilmesi sağlanır ve sorunlar yerinde müdahaleler ile de giderilebilir. Parmak izi cihazları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz. 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler