perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Kart Basma Makinesi: Hızlı ve Güvenilir Baskı Çözümü!

Kart basma makinesi, kartlı geçiş kontrol sistemlerinde kullanılan kartların üzerine baskı yapabilmek için kullanılan makinelerdir. Bu makinelerin kullanımları çok basittir. Normal bir kart yazıcı gibi olan kart basma makinesi, kartların üzerine baskı yapabileceğiniz iki farklı model ile karşımıza çıkmaktadır. Bu modellerden ilki ile kartın sadece tek bir yüzüne baskı yapabileceğiniz gibi diğer model ile de kartın iki yüzüne de baskı yapabilirsiniz. Kullanımı ve kurulumu çok basit olan bu cihazlar, kartların üzerine yapmak istediğiniz baskıların renkli ya da siyah – beyaz olması seçenekleri ile karşınıza çıkmaktadır. Bu seçeneklerden hangisini isterseniz onu tercih edebilirsiniz.

Tek yüze baskı yapabilen kart yazıcılar, özellikle personel takibi yapmak için tercih edeceğiniz kartlı geçiş sistemleri cihazları kartlarının üzerine baskı yapabilmenizi sağlamaktadır. Yapacağınız bu baskıları kendiniz tasarlayabildiğiniz gibi isterseniz de hazır olan tasarımları kullanabilirsiniz. Günümüzde her geçen gün daha sık olarak kullanılmaya başlanan tek yüze baskı yapabilen kart basma makinesi, satın alındıktan sonra bir yıl gibi çok kısa bir sürede kendisini amorti ettirecektir. Genelde kart basma makinesi fiyatı çok merak edilmektedir. Kart basma makinesi fiyatları, kullanacak olduğunuz kart yazıcının modeline göre de değişmektedir. Bu yazıcılar ile kartın tek yüzüne kişi isim ve soy ismi, firma ismi, firma logosu vb. bilgilerin baskılarını yapabilirsiniz. Normal bir usb girişine sahip olan bu cihazların kullanım kılavuzlarında nasıl kullanacağınızın bilgisi de bulunmaktadır. 300 dpi’lik bir çözünürlüğe sahip olan bu yazılar, fiyat performans açısından asla sizi yarı yolda bırakmaz.

Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinesi ile kullanacağınız tanıtım kartlarının üzerine çift taraflı olarak baskı yapabilirsiniz. Bu baskıların ön yüzünde kişi ismi, çalışılan bölüm vs. bilgiler olabileceği gibi arka yüzünde de firma logosu ve firma ismi baskıları yer alabilir. Özellikle otel odası kapı kilitlerinde bu baskı yazıcıları oldukça sık kullanılmaktadır. Kartların üzerinde oda numaraları, arkaya otel bilgileri yazılabilmektedir. Geçiş kontrol sistemlerinde de kart basma makinesi oldukça sık tercih edilmektedir. Geçiş yapılan kart, olası güvenlik gerektiren durumlarda kontrol imkânı ile güvenliğin daha üst düzeyde sağlanabilmesi için olanak tanımaktadır.

Kart basma makinesi ağırlığı çok fazla değildir. Normal bir kart yazıcı gibi yer değişimi yapılabilir. Kolay taşınması ve basit kurulumu ile kartların daha aktif ve doğru bir şekilde kullanabilmesinin kapılarını aralayacaktır. Çift yüze baskı yapabilen kart basma makinesi, saatte 1400 adet siyah- beyaz baskılı kart basımı yapabilmektir. Bunun yanı sıra saatte 180 adette renkli baskılı kart basımı yapabilmektedir. 300 dpi’lik çözünürlük ile baskı yapıldığı için de yapılan tüm baskılar yüksek kalitelidir. Renkli baskı yapılacak olan renk sayısı da 1.6 milyondan fazladır.

Kart basma makinesi kullanarak sizler de dışarı ödediğiniz kart baskı maliyetinden kurtulacaksınız. Kırılan, kaybolan ya da tahriş olan kartlar düşünüldüğünde kart baskı maliyeti sürekli artacaktır. Bu artıştan kurtulmak ve düşük maliyetlere net sonuçlar elde etmek için kart basma makinesi kullanın. Fiyat bilgisi için bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak iletişime geçebilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler