perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ GEÇİŞ SİSTEMİ FİYATLARI

Parmak izi geçiş sistemi fiyatları, kullanılacak olan parmak izi okuma cihazlarının modeline göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi geçiş sistemi fiyatları hakkında net olarak bir fiyat verebilmek mümkün değildir. Parmak izi geçiş sistemi fiyatları ancak genel olarak firmamızda çok uygundur. Peki, bu cihazlar nerelerde kullanılır ve ne işe yarar? Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan parmak izi cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapılmasını sağlamakta olan cihazlardır. Bu iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sayede takip esnasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Bu sayede parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile parmak izi okuma cihazları, personelleri takip etmek için oldukça sık olarak kullanılmaktadır. Personel takibinin yanı sıra bu cihazlar ile üye takibi, geçiş kontrol takibi, yemekhane takibi, geçiş kontrol takibi ve tuvalet takibi de yapılabilmektedir. Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan bu cihazlarımız ile personelleri takip etmek için personel takip programı, üyeleri takip etmek için üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapmak için geçiş kontrol programı, tuvalet takibi yapmak için tuvalet takip programı ve yemekhane takibi yapmak için ise yemekhane takip programı kullanılması gerekmektedir.

Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan parmak izi okuma cihazlarımızda kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişiklik göstermektedir. Bu sayede takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısının bir önemi kalmayacaktır. Çünkü o alana uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkündür. Birçok modelinde de parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliği yer almaktadır. Bu sayede cihazların kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan cihazlarımız, sesli ve türkçe olarak geri bildirim verme özelliğine sahiptir. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda, türkçe ve sesli olarak teşekkür etmektedir. Okutulan parmak izi tanımlı değilse de tekrar deneyiniz şeklinde geri bildirim vermektedir.

Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile kullanılan parmak izi okuyucularımız ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Kapılara tetik vermek için bu cihazlar ile birlikte kilitlerin de kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin, her türlü kapı yapısında kullanılabilir olan farklı modeli bulunmaktadır. Bu modeller sayesinde amerikan kapılara, cam kapılara, demir kapılara, ahşap kapılara, tahta kapılara, pimapen kapılara, pvc kapılara ve kompozit kapılara parmak izi okuma cihazları ile tetik verilebilmektedir. Dilerseniz kilitleri kullanmak yerine, parmak izli kapı kolunu da tercih edebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kilit ve kapı kolu bir aradadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilen bu cihazlar pil ile çalışır. Bu sayede elektrik kesilmesi gibi durumlardan da etkilenmezler. Parmak izi geçiş sistemi fiyatları uygunluğu ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların, turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Parmak izi geçiş sistemi fiyatları teklifi için bizimle iletişime geçin!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler