perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

MAĞAZA ALARM SÖKÜCÜ

Mağaza alarm sökücü, mağazalarda satışta olan ürünlerin üzerinde yer alan etiketlerin çıkarılabilmesi için kullanılmakta olan ürünlerdir. Mağaza alarm sökücü sayesinde ürünlerin üzerinde yer alan sert etiketlerin çıkarılması gerekmektedir. Ürünlerin üzerindeki sert etiketlerin farklı pek çok modeli bulunur. Günümüzde genellikle giysi mağazalarında rastladığımız bu etiketleri ürünlerin üzerinden çıkarmak için kasa görevlileri mağaza alarm sökücüyü kullanılırlar. Alarm sökücünün ürünlerin üzerinden çıkarılması için öncelikle ürünün satın alınması gerekmektedir. Satın alma işleminden sonra kolayca ürünlerin üzerinden çıkarılır. Bunun için etiketlerin mağaza alarm sökücüye hafifçe yaklaştırılması gerekmektedir. Bu işlemden sonra etiketin ürün üzerinden çıkması oldukça basittir. Mağaza alarm sökücü kullanılmadan eğer etiketlerin ürünlerin üzerinden çıkarılması istenirse, ürüne büyük ölçüde zarar verilebilmektedir. İşte bunun ortadan kalkması için sistemin tam olarak bir bütün halinde kullanılması gerekmektedir.

Mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan iki farklı anten türü bulunmaktadır. Bu antenler; akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ve rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Öncelikle size biraz akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinden bahsedelim. Bu antenler, ürünlerin güvenliği için harika bir seçenektir. Mağazaların giriş ve çıkış alanlarına konumlandırılırlar. 58 khz’lik bir çalışma frekansına sahip olan bu antenler, Dexilon teknolojisi ile çalışmasına devam etmektedir. Üstelik çevrede yer alan gürültüden ya da metal eşyalardan asla etkilenmezler. TX + RX ya da mono olarak çalışmakta olan akusto manyetik mağaza ürün koruma antenlerinin yanlış bir alarm vermesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu antenlerin, bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Anten çiftleri arasındaki mesafe, kullanılacak olan etikete göre değişmektedir. Antenler ile birlikte kullanılacak olan etiket eğer sert plastik etiket ise bu anten çiftleri arasındaki mesafe iki metreye kadar çıkarılabilmektedir. Eğer antenler ile kâğıt etiketler kullanılacaksa da bu anten çiftleri arasındaki mesafe 120 cm olmaktadır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte DR etiket, pencil etiket, şişe etiket, slipper etiket gibi tüm etiketler güvenle kullanılabilmektedir.

Mağaza alarm sökücü sistemlerinde kullanılmakta olan bir diğer anten türü de rfid mağaza ürün koruma antenleridir. Bu antenler, 8.2 mhz’lik bir radyo frekansına sahiptir. Oldukça şık bir görüntüye de sahip olan bu antenlerin de bir çift olarak kullanılması gerekmektedir. Çiftlerin arasındaki mesafenin yine kullanılacak olan modeline göre ayarlanması gerekir. Kullanımları da bir o kadar basittir. Pleksiglass malzemeden üretildiklerinden dolayı yere düşseler bile asla hasar görmezler. Üstelik gövdelerini reklam panosu olarak kullanabilmekte mümkündür. Rfid mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte 4x4 etiket, round etiket, sun etiket, mini etiket, square etiket, r50 etiket, golf etiket, mini etiket gibi tüm etiketler bir arada kullanılabilmektedir.

Mağaza alarm sökücü fiyatları ve mağaza ürün koruma sistemleri firmamızda genel olarak oldukça uygun fiyat garantisine sahiptir. Bunun en büyük sebeplerinden bir tanesi, Perkotek Teknoloji ailesi olarak Sensitive mağaza ürün koruma sistemleri Türkiye distribütörlüğünü yapmamızdır. Siz de uygun fiyat garantisi ile bu ürünlere sahip olmak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları