perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

TURNİKE SİSTEMLERİ FİYAT

Turnike sistemleri, geçiş kontrolü ve ayrıca geçiş kısıtlamaları yapabileceğiniz sistemledir. Turnike sistemleri, kendi içerisinde 4 farklı gruba ayrılmaktadır. Bel turnike, boy turnikesi, hızlı geçiş turnikesi ve engelli geçiş turnikesi… Bu turnikelerin tamamı aynı amaçla kullanılmakta olup modeller arası farklı tercihler yapılabilmektedir. İhtiyaca göre belirlenen bu tercihler sayesinde geçiş alanındaki yapılan kısıtlamalar, güvenliği de sağlamanıza olanak tanıyacaktır. Avax turnike sistemleri fiyat, firmamız Avax markasının Türkiye dağıtıcısı olduğu için oldukça uygundur. 

Bel turnikesi ya da bir diğer adıyla tripod turnike olarak bilinen bu turnikeler, şu an piyasada pek çok alanda kullanılmaktadır. Yani kullanım alanları oldukça geniştir. Özellikle günümüzde metro, metrobüs istasyonlarından sıkça aşina olduğumuz bel turnikeleri, insan beli boyunda olduğunda için bu ismi almıştır. Bel turnikeleri üç kolludur. Kol itme hareketiyle geçiş yapılmasına izin verir. Tek ayaklı, çift ayaklı ve duvara dayalı modelleri bulunan bel turnikeleri, çift taraflı geçişe imkân tanımaktadır. ISO9001, ISO2000 ve CE kalite belgelerine sahip olan bel turnike sistemleri, paslanmaz çelik ve elektrostatik boyalı modellere sahiptir. Bel turnike sistemlerinde müşteri isteklerine göre ölçüler ve malzemenin niteliği değiştirilebilmektedir. Ayrıca bel turnikeleri ile yüz tanıma cihazı, parmak izi okuyucu ve kartlı geçiş kontrol terminalleri ile birlikte de kullanılabilmektedir. Böylece geçiş kontrolü sağlanırken aynı zamanda da geçiş kısıtlaması elde edilmektedir. İki yönlü olarak geçiş yapılmasını sağlayan bel turnike sistemleri, acil alarm moduna sahiptir. Acil alarm modu sayesinde yangın, deprem ve sel gibi durumlarda bu mod sayesinde otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir. Üç konumlu ışıklı göstergeye sahip olan bu cihaz, geçiş yapıldığı sırada yeşil ok ile sürekli olarak yanmaktadır. Geçişe hazır konumdayken ise bu yeşil ok, yanıp sönmektedir. Geçiş izni verilmediğinde ise kırmızı “X” işareti yanmaktadır. Bel turnike sistemleri fiyat bilgisi için telefon numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Boy turnike sistemleri, stadyum ve konser alanlarında kullanılan turnikelerdir. Boy turnikeleri, ceza evlerinde de çokça kullanılmaktadır. Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelik boyalı olarak madde niteliğini istediğiniz gibi tercih edebilirsiniz. Boy turnikeleri; parmak izi cihazı, yüz tanıma cihazı ve kartlı geçiş kontrol terminalleri ile de tetiklenebilmektedir. Bu turnikeleri istediğiniz ebatlarda üretebilirsiniz. -20 ve +60 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilen boy turnikeleri, mikro işlemci kontrollüdür. Sessiz ve yumuşak geçişler için harika bir yöntem olan boy turnikeleri, iki sene boyunca garanti kapsamında olmaktadır. Özel giriş ve çıkış efektleri ile de sisteme özel tercih edilebilir gövde rengine sahip olan turnikeler, geçişleri kontrol altında tutmak için harika bir seçenektir. Boy turnike sistemleri fiyatları da Avax boy turnikeleri Türkiye distribütörü olmamızdan ötürü oldukça uygundur.

Hızlı geçiş turnikeleri, giriş ve çıkışların hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Geçiş sirkülasyonlarının çok sık olduğu yerlerde kullanılan bu turnikeler paslanmaz çelikten üretilmişlerdir. Çok şık bir görüntüye sahip olan hızlı geçiş turnikeleri, pleksiglasstan yapılmış kollara sahiptir. Sessiz ve yumuşak geçişler için oldukça idealdir. Engelli geçiş turnikesi ise engelli bireylerin geçiş yapabilmesi için kullanılan turnikelerdir. Bu turnikeler, turnike kullanılan her alanda kullanılmalıdırlar. Turnike sistemleri fiyat bilgisi için bizi hemen şimdi arayın ve uygun fiyatlardan yararlanın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler