perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KAPI KİLİDİ FİYATLARI

Parmak izi sistemleri, biyometrik sistemler sınıfında en çok tercih edilen geçiş kontrol cihazlarıdır. Ayrıca parmak izi cihazlarını, aynı zamanda personel takibi, öğrenci takibi, üye takibi, tuvalet takibi ve yemekhane takibi yapmak için de kullanabilirsiniz. Peki, nasıl? Öncelikle parmak izi cihazlarının kullanım sağlanacak olan alanda yer alan duvara monte edilmesi ya da bu alanda yer alan turnike sistemleri üzerine konulması gerekmektedir. Kullanılacak olan yazılım ile bağlantı sağlandıktan sonra parmak izi cihazına parmak izi tanımlaması yapılmaktadır. Parmak izi tanımlaması yapılırken, her bir parmak izine farklı bir ID numarası oluşturulmaktadır. Bu ID numarası sayesinde tekrar okutma yapıldığında parmak izinin tanınarak geçiş yetkisi verilmesi sağlanmaktadır. Üstelik bir cihaza bir kişinin on adet parmağının tanıtılması da mümkündür. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta çizik, kesik veya deforme olma gibi bir durum söz konusu olduğunda kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilir. Ayrıca cihazlara sadece parmak izi değil, kart ve şifre kaydı da yapılabilir. Parmak izi kapı kilidi fiyatları, geçiş şeklinin artmasına göre de farklı fiyatlandırmalara sahip olabilmektedir.

Parmak izi kapı kilidi sistemlerinde kayıt kapasiteleri cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Bu sayede kaç kişiyi kayıt edeceğinize göre farklı çözümler bulabilirsiniz. Üstelik parmak izi okuyucu cihazların hızları da cihazdan cihaza göre farklılık göstermektedir. Böylece yoğun geçişler olsa bile kolayca geçişleri taşıyabilecektir. Parmak izi kapı kilidi sistemlerinde, kapıların kollarına adeta bir kapı kolu gibi takılan cihazlar bulunmaktadır. Parmak izi okuyucu, kilit ve kapı kolu bir arada olan bu cihazlar, pil ile çalışmasına devam etmektedir. Bu sayede elektrik kesilmesi gibi durumlar asla sorun olmayacaktır. Standart bir pil ile bin kez geçişe imkân tanıyan parmak izi kapı kilidi, son yüz geçişte de uyarı vererek pilin bitmesi gerektiğini belirtmektedir. Böylece pil değiştirilerek, geçişe devam edilebilmektedir. Ayrıca parmak izi kapı kilidine aynı zamanda on adet parmak izi de kayıt edilebilmektedir. Böylece geçiş yapılan parmaktaki deformasyondan etkilenmeden kayıtlı olan diğer parmaklar ile kolayca geçiş yapılabilir. Parmak izi kapı kilidi fiyatları, farklı modellerin farklı özelliklerine göre değişiklik gösterebilmektedir.

Parmak izi kapı kilidi ve kilitler ile kapılara tetik vermek için kullanılan sistemlerde kilitler, kapıların yapılarına göre farklılık göstermektedir. Cam, ahşap, tahta, metal ve PVC gibi farklı yapıdaki her yapıya farklı uygun farklı bir kilit sistemi mevcuttur. Üstelik bu kilit sistemleri, kapının şekline göre monte edilebilmek için aparatları ile birlikte de kullanılabilirler. Perkotek, parmak izi kapı kilidi Türkiye dağıtıcısı konumundadır. Parmak izi kapı kilidi fiyatları, kapı kilidinin elektrikli, manyetik ya da elektronik oluşuna göre değişebileceği gibi aynı zamanda kapı kilidinin kullanılacak olduğu kapının yapısına göre değişiklik göstermektedir. Parmak izi kapı kilidi fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak arayabilir ve uzman satış danışmanlarımızdan en iyi fiyat teklifini alabilirsiniz! 

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler