perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

GÜVENLİK DEVRİYE SAATLERİ

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, güvenliğin gerekli olduğu tüm alanlarda kullanılmakta olan sistemlerdir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri kullanım alanı çok geniştir. Günümüzde özellikle sitelerde çalışmakta olan güvenlik görevlilerini takip etmek amacıyla kullanılan bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, her geçen gün de çok daha geniş alanlarda kullanılmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatlerinin bir sistem dahilinde kullanılması gerekmektedir. Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri sistemleri; yuva ve tur kartı, tur noktası, aktarım kablosu ya da yuvası ve bekçi takip programından oluşmaktadır. Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri sistemlerini aktif olarak kullanabilmek için öncelikle takip yapacak olan her bekçiye / güvenlik görevlisine özel olarak bekçi tanıtım kartı tanıtılır. Bu kartın tanıtılması ile birlikte bekçiler tura çıkmadan önce kartlarını okutmaları gerekmektedir. Kartların okutulması ile birlikte, bekçilerin hangi saatte tura çıktığı ve turu hangi saatte bitirdiği anlaşılabilecektir. Saha sonra da bekçilerin devriye gezmesi istenilen alanlara tur kontrol noktası montajı yapılmaktadır. Bekçilerin ilk kontrol noktasından başlayarak, son kontrol noktasına kadar bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatlerini okutmaları gerekmektedir. Son kontrol noktasına da bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri okutulması ile birlikte tur da tamamlanmış olur. Tur tamamlandıktan sonra bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, aktarım yuvasına konulur ya da aktarım kablosu ile bağlantısı yapılarak, içerisindeki bilgiler bekçi takip programına aktarılır. Bu işlem sayesinde bekçi takip programından alınan raporlarda, kimin hangi saatte, hangi kontrol noktasında olduğu görüntülenebilecektir.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, oldukça ağır koşullardan geçirilmiştir. Sağlamlığı ve kalitesi ispatlanmış olan bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri; yer düşseler ya da atılsalar bile zarar görmezler. Ayrıca suya karşı dayanıklılık gösterdikleri için de dış ortamlarda kullanılmalarında herhangi bir sorun da olmayacaktır. Okuma sırasında titreşimli olarak uyarı verebilen bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, günümüzde bekçilerin takip edilmesi istenilen çok geniş alanlarda güvenle kullanılmaktadır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatlerinin, firmamız tarafından satışa çıkarılmış olan dört farklı modeli bulunmaktadır. Bunlar; perguard bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, perguard lcd bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri, guard tour bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri ve guardx bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleridir. Tamamı aynı amaç için kullanılmakta olan bu saatlerin kullanımları çok basittir. Sistemlerde sadece kullanılan kalemler farklılık göstermektedir. Kullanım biçimleri aynıdır.

Bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri hakkında çok merak edilmekte olan bir konu ise bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri fiyatlarıdır. Bu sistemlerin fiyatları, kullanılacak olan farklı modellerine göre değişiklik gösterdiği için aslında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu sebepten dolayı bilgisayar bağlantılı güvenlik devriye saatleri fiyatları hakkında net bir bilgi almak isterseniz hemen şimdi bizi arayabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler