perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

OTOPARK OGS SİSTEMİ FİYATLARI

Otopark ogs sistemi fiyatları, çok merak edilen bir konudur. Ancak otopark ogs sistemi fiyatları hakkında net olarak bir bilgi veremeyiz. Çünkü kullanılan bariyer modellerine, etiket sayısına, anten sayısına vb. Farklı özelliklere göre otopark ogs sistemi fiyatları değişir. Perkotek Teknoloji ailesi olarak satışını yapmakta olduğumuz Avax otopark sistemlerinde ise fiyat oldukça uygundur. Otopark ogs sistemi fiyatları hakkında siz de teklif almak isterseniz Perkotek Plaza’ya gelebilir ve sistemi yerinde inceleme fırsatı da bulabilirsiniz.

Otopark ogs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan sistemlerin, bir bütün olarak kullanılması gerekmektedir. Bu sistemlerde; otopark bariyeri, geçiş kontrol paneli, hgs ve ogs anteni, araç cam ya da plaka etiketleri ve araç takip programı bir arada kullanılmalıdır. Otopark bariyerlerimizin farklı kol uzunluğuna sahip olan modelleri bulunur. Bu kol uzunlukları 6 metre, 5 metre, 3 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Bu uzunluklar sayesinde otoparkın giriş ve çıkış alanları tamamen kapatılabilmektedir. Otopark bariyerlerinin iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. İç ortamlarda kullanılan modellerinin gövdeleri elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılabilir olan modellerinde ise gövde paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması sayesinde suya karşı dayanıklılık gösterebilir ve tüm olumsuz hava koşullarına rağmen güvenle kullanılabilmektedir. Otopark bariyerlerimiz opsiyonel olarak akü ile de kontrol edilebilir. Akü sayesinde elektrik kesilmesi gibi durumlarında bile 200 defaya kadar açma ve kapama yapılabilmektedir.

Otopark ogs sistemi fiyatları uygunluğuna sahip olan bu sistemlerimiz emniyet fotoseli, akıllı kol ve loop dedektör ile geçen araçların zarar görmemesi için güvenlik paketleri ile donatılmıştır. Loop dedektör ve emniyet fotoseli, bariyer kolunun altında herhangi bir araç durması gibi durumlarda kapat butonuna basılması durumlarında bile zarar görmesini engellemek için bariyer kolunu hareket ettirmeyecektir. Ola ki, loop dedektörü ve emniyet fotoseli arızalandı. Bu tip durumlarda da akıllı kol özelliği sayesinde kol altındaki bir cisme temas ettiğinde kollar cismi algılayarak kalkmaktadır. Kolların bu açılma ve kapanma süresi, 1 saniye ile 6 saniye arasında değişmektedir.

Otopark ogs sistemi fiyatları uygunluğu ile bu sistemleri kullanabilmek için öncelikle otoparkların giriş ve çıkış alanlarına uhf antenlerin ve bariyerlerin monte edilmesi gerekmektedir. Tek bir bariyeri sadece giriş ve çıkış için kullanabileceğiniz gibi dilerseniz giriş ve çıkışlar için farklı bir bariyerler de kullanabilirsiniz. Uhf antenler de 50 metrelik alanlara kadar okuma yapabilmektedirler. Daha sonra araçlara özel olarak etiket tanımlanması gerekmektedir. Araçlara tanımlanacak olan etiketlerin kâğıt etiketler ve sert plastik etiketler olarak farklı modelleri bulunur. Sert plastik etiketler, araçların plakalarında kullanılır. Kâğıt etiketler ise araçların camlarına yapıştırılırlar. Araçların ruhsat bilgileri, plaka bilgileri ve kat maliki gibi bilgileri ile kayıt edilirler.

Otopark ogs sistemi fiyatları uygunluğunu gördüğünüzde siz de çok şaşıracaksınız. Fiyat teklifi almak için hemen şimdi bizi 0850 811 80 00 numarasını arayarak iletişime geçebilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler