perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ KONTROL SİSTEMLERİ

Parmak izi kontrol sistemleri, parmakların uç kısımlarında yer alan izin tanımlanarak, kontrollü ve güvenli geçişler yapmayı sağlayan sistemlerdir. Parmak izi kontrol sistemleri, kullanım alanları günümüzde çok geniştir. İşletmeler, kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, holdingler, spor salonları gibi pek çok farklı alanda parmak izi kontrol sistemleri güvenle kullanılabilir. Tüm bu alanlarda parmak izi kontrol sistemleri ile personel takibi, geçiş kontrol takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapılabilmektedir. Tabi ki bunun için parmak izi kontrol sistemleri cihazları ile personel takibi yapılacaksa personel takip programı, üye takibi yapılacaksa üye takip programı, geçiş kontrol takibi yapılacaksa geçiş kontrol programı, yemekhane takibi yapılacaksa yemekhane takip programı, tuvalet takibi yapılacaksa da tuvalet takip programının uyumlu olarak kullanılması gerekmektedir. Kullanılacak olan tüm programların kullanımları çok basittir. Parmak izi kontrol sistemleri ile kullanıldıklarında, takip yapılacak olan alanlarda güvenliği sağlamak için harika bir seçenek olduğu gün yüzüne çıkmıştır.

Parmak izi kontrol sistemleri cihazlarının kayıt kapasiteleri, bin ile on bin arasında değişmektedir. Bu cihazların kayıt kapasitelerinin bu denli yüksek olması, bir cihaza bir kişinin on adet parmağının tanıtılmasına olanak tanımaktadır. Bu sayede normalde geçiş yapılan parmakta kesik, çizik veya deformasyon olması durumlarında kayıtlı olan diğer parmaklar ile de geçiş yapılabilir.

Parmak izi kontrol sistemleri cihazları ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere de tetik verebilmek mümkündür. Bu cihazlar ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, tüm kapı yapılarına tetik verme izni sunar. Strike kapı kilitlerinin farklı modelleri sayesinde demir kapılara, ahşap kapılara, cam kapılara, pvc kapılara, çelik kapılara ve kompozit tüm kapılara, parmak izi kontrol sistemleri cihazları bir arada kullanılarak tetik verebilirsiniz. Parmak izi kontrol sistemleri cihazları ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolu cihazları ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Bu cihazlarda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir arada bulunmaktadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara montajları yapılır. Pil ile çalışmasını sürdürdükleri için elektrik kesilmesi gibi durumlardan asla etkilenmeyeceklerdir. Bazı modellerinde parmak izi yanı sıra kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme olanağı bulunmaktadır.

Parmak izi kontrol sistemleri cihazları ile turnikelere tetik verebilmek için ise bu cihazların, turnikelerin üzerine monte edilerek kullanılması gerekmektedir. Turnikelerin üzerine montajı, teknik hizmet ekibimiz yapacaktır. Bu işlem, bilen için oldukça basittir. Daha sonra admin tarafından geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izleri cihaza kayıt edilir. Tanımlı olan parmak izi okutulduğunda, turnikelerin kolları her iki yana doğru açılarak sessiz ve yumuşak geçişler yapmanızı sağlayacaktır.

Parmak izi kontrol sistemleri fiyatları teklifi için uzman ve profesyonel satış müdürlerimiz ile 0850 811 80 00 üzerinden iletişime geçebilir, dilerseniz Perkotek Plaza’ya gelerek yerinde inceleme fırsatı bulabilirsiniz.

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler