perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Makinesi: Güvenli ve Kolay Erişim!

Parmak izi makinesi, parmakların uç kısımlarında yer alan izi okuyarak geçiş yapmanızı sağlamaktadır. Parmak izi makinesine tanıtılacak olan parmak izi, her insanın her parmağında farklı bir algoritmaya sahiptir. Bu sayede takip işlemleri sırasında kişilerin birbirleri yerine parmak izi okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Bu da parmak izi makinesi ile çok güvenilir ve kontrollü geçişlerin yapılması için harika bir seçenektir. Parmak izi makinesi ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi, geçiş kontrol takibi ve öğrenci takibi yapılabilmektedir. Tabi ki bu takip işlemlerinin yapılması için parmak izi makinesi ile birlikte uyumlu olan programın kullanılması gerekmektedir. Parmak izi makinesi ile eğer personelleri takip edecekseniz, bu cihazlar ile personel takip programını kullanmanız gerekir. Parmak izi makinesi ile üyeleri takip edecekseniz, bu cihazlar ile üye takip programını kullanmalısınız. Parmak izi makinesi ile tuvalet takibi yapacaksanız, tuvalet takip programını uyumlu olarak kullanmanız gerekir. Parmak izi makinesi ile öğrenci takibi yapacaksanız, öğrenci takip programını kullanmanız gerekmektedir. Parmak izi makinesi ile yemekhane takibi yapacaksanız, yemekhane takip programı ve parmak izi makinesi ile geçiş kontrol takibi yapacaksanız da geçiş kontrol programı bir arada kullanılmaktadır. Firmamız yazılımcıları tarafından üretilmiş olan tüm bu takip programlarının kullanımları da oldukça basittir.

Parmak izi makinesi ile kapılara, turnikelere ve bariyerlere tetik verilebilmektedir. Parmak izi makinesi ile kapılara tetik vermek için kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Kapılarda kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunmaktadır. Bu sayede demir kapılara, çelik kapılara, ahşap kapılara, metal kapılara vb. Tüm kapı yapılarına parmak izi makinesi ile tetik verilebilmektedir. Eğer parmak izi makinesi ile kilitleri bir arada kullanmak istemezseniz, parmak izli kapı kolu ile de kapılara tetik verebilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Normal bir kapı kolundan hiçbir farkı yoktur. Kullanımı da çok basittir.

Parmak izi makinesi ile turnikelere tetik vermek için ise bu cihazların turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Turnike üzerine parmak izi makinesi montajı, teknik destek ekibimiz tarafından yapılır. Montajı çok basittir. Montaj işleminden sonra geçişine izin verilecek olan kişilerin parmak izleri parmak izi makinesine tanımlanır. Bu tanımlama işleminden sonra parmak izi okutulduğunda turnike kolları iki yana açılarak geçiş izni verecektir.

Parmak izi makinesinde kayıt kapasitesi bin ile on bin arasında değişmektedir. Yani kullanılacak olan alanlara uygun olan bir cihaz bulabilmek daima mümkün olacaktır. Parmak izi makinesinin aynı zamanda birçok modeli ile kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme imkânı bulunur. Bu sayede geçiş kayıt kapasitesi de arttırılmaktadır. Parmak izi makinesi fiyatları da firmamızda her bütçeye hitap eden farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Parmak izi makinesi fiyat teklifi için hemen şimdi bizi arayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler