perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Okuyucu Turnike Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi okuyucu turnike fiyatları, kullanılacak olan modele göre değişiklik göstermektedir. Bu sebepten dolayı parmak izi okuyucu turnike fiyatları hakkında net olarak bir bilgi verebilmek mümkün değildir. Bu yüzden öncelikle kullanılacak olan turnike modellerinin ve parmak izi okuma cihazları modellerinin seçilmesi gerekmektedir. Parmak izi cihazlarını seçerken dikkat edilmesi gereken kısım bu cihazların ihtiyaca uygun olan modellerinin seçilmesi gerektiğidir. İhtiyaca uygun olan model demek, tercih edeceğiniz parmak izi okuma cihazının takip yapacak olduğunuz alandaki kişi sayısını karşılaması, geçiş hızının sizin istediğiniz gibi olması gibidir. Parmak izi okuyucu turnike fiyatları uygunluğu ile kullanılan parmak izi okuma cihazları, parmakların uç kısımlarında yer alan izin okunarak geçiş yapılmasını sağlamaktadır. Bu iz, her insanın her parmağında farklılık göstermektedir. Bu sebeple kişilerin takip sırasında bir başkası yerine parmak izi okutması gibi bir durum asla söz konusu değildir. Günümüzde çok geniş alanlarda kullanım sağlayan parmak izi okuma cihazları ile personel takibi, üye takibi, yemekhane takibi, tuvalet takibi ve öğrenci takibi yapabilirsiniz. Bu takip işlemleri sırasında tabi ki parmak izi okuyucu ve turnikeler ile birlikte, takibe uyumlu olan programın kullanılması gerekmektedir. Birçok parmak izi okuyucu modelinde parmak izi yanı sıra aynı zamanda kartlı ve şifreli olarak da geçiş yapabilme özelliğinin de bulunması, bu cihazların hem geçiş şeklini hem kayıt kapasitesini arttırmaktadır.

Parmak izi okuyucu turnike fiyatları uygunluğuna sahip olan parmak izi cihazları ile boy turnikeleri, bel turnikeleri, engelli geçiş turnikeleri ve hızlı geçiş turnikelerinden herhangi birisini ve birkaçını bir arada kullanabilirsiniz. Parmak izi cihazları ile bu turnikelere tetik vermek için parmak izi okuma cihazlarının, turnikelerin üzerinde kullanılması gerekmektedir. Cihazlar ile turnikelere tetik verildiğinde turnike kolu sizin itmenize ya da hareket etmeye gerek kalmadan geçiş yapma izni vermektedir. Şıklıkları ile günümüzde metro ve metrobüs istasyonları, işletmeler, plazalar, oteller, kamu kurum ve kuruluşları, holdingler gibi pek çok farklı alanda bu turnikeleri güvenle kullanabilirsiniz. Tabi ki kullanılacak olan alan farklılığına göre turnikelerin modeli de değişmektedir. Örneğin; stadyum ve konser alanlarında kesinlikle boy turnikeleri kullanılmalıdır. Çünkü insan taşkınlıkları ancak boy turnikeleri ile engellenebilmektedir.

Parmak izi okuyucu turnike fiyatları bir yana bu turnikeler hakkında çok merak edilen konulardan bir tanesi de iç ve dış ortamlarda kullanılabilir olup olmadıklarıdır. İç ve dış ortamlarda kullanılabilir olan farklı model turnikeler bulunur. İç ortamlarda kullanılan turnikelerin gövdeleri, elektrostatik boyalıdır. Dış ortamlarda kullanılmakta olan turnikelerin gövdeleri ise paslanmaz çeliktir. Paslanmaz çelik olması demek, suya karşı dayanıklılık gösterdiği anlamına gelmektedir. Bu da olumsuz tüm hava koşullarına karşın kullanabileceğiniz anlamına gelir.

Parmak izi okuyucu turnike fiyatları teklifi almak ya da bu sistemlerin nasıl çalıştığını yerinde görmek için sizi Perkotek Plaza’da misafir edebiliriz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler