perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

LABEL DEACTIVATOR

Sensitive label deactivator, mağaza ürün koruma sistemlerinde kullanılmakta olan kâğıt etiketlerin, pasif hale getirilmesi için kullanılmaktadır. Sensitive label deactivator, kâğıt etiketleri pasif hale getirerek, antenlerin alarm vermesini engellemektedir. Kâğıt etiketler, ürünlerin üzerine yapıştırılarak kullanılmakta olan etiketlerdir. Kullanılan bir diğer etiket modeli de sert plastik etiketlerdir. Sert plastik etiketler, ürünlerin üzerine takılarak kullanılırlar. Bu etiketleri ürünlerin üzerinden sökmek için manyetik etiket sökücü kullanılması gerekmektedir. Aksi şekilde eğer ile sökülmek istenirse, ürüne ciddi ölçüde zarar verilecektir. Bundan ötürü kesinlikle etiketlerin, satın alınma işleminden sonra güvenlik görevlilerince sökülmesi gerekmektedir.

Sensitive label deactivator kullanılmakta olan sistemler; üç ana elemandan oluşmaktadır. Bunlar; mağaza ürün koruma antenleri, ürün koruma etiket sökücü / öldürücü ve mağaza ürün koruma etiketleridir. Kullanılacak olan antenlerin de tercih edilebilir olan farklı modelleri bulunmaktadır. Bunlar; RF mağaza ürün koruma antenleri ve akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleridir. Hangisinin kullanılacak olduğu, farklı modellerine göre değişmektedir. Çünkü her anten, aynı etiketi okumaz. Ancak kullanılacak olan tüm farklı antenlerin, çift olarak kullanılması gerekmektedir. Antenlerin çiftleri arasındaki mesafe de kullanılacak olan farklı modellerine göre değişecektir.

Sensitive label deactivator kullanılan akusto manyetik mağaza ürün koruma etiketleri, 58 khz’lik bir radyo frekansı ile çalışmasına devam etmektedir. Dexilon teknolojisi ile üretilmiş olan bu antenler, mono yahut TX + RX olarak çalışmasına devam etmektedir. Bu antenlerin çiftleri arasındaki mesafe kullanılacak olan farklı modellerine göre değişecektir. Eğer akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile sert plastik etiketler kullanılacaksa bu anten çiftleri arasında mesafe 2 metreye kadar çıkarılabilir. Eğer bu antenler ile birlikte kâğıt etiketleri kullanacaksanız, anten çifti arasındaki mesafe 120 santimetre olmalıdır. Akusto manyetik mağaza ürün koruma antenleri ile birlikte DR etiketleri, pencil etiketi, slipper etiketi ve şişe etiketi güvenle kullanabilirsiniz.

Sensitive label deactivator kullanılmakta olan RF mağaza ürün koruma antenleri, 8.2 mhz’lik bir çalışma frekansına sahiptir. Bu antenler, ürünlerin çalıntı riskine karşın korunması için harika bir seçenektir. Sensitive label deactivator kullanılan RF mağaza ürün koruma antenleri ile 4x4 mağaza ürün koruma etiketleri, 5x5 mağaza ürün koruma etiketleri, r50 mağaza ürün koruma etiketleri, round mağaza ürün koruma etiketleri, golf mağaza ürün koruma etiketleri, square mağaza ürün koruma etiketleri, sun mağaza ürün koruma etiketleri ve mini mağaza ürün koruma etiketleri bir arada kullanılabilmektedir. Hangi etiketin kullanılacağı tamamen satışı yapılacak olan ürüne göre değişmektedir.

Uygun fiyatlı Sensitive label deactivator ve mağaza ürün koruma sistemleri hakkında çok daha fazlasını öğrenmek isterseniz, daha fazla zaman kaybetmeden bizimle 0850 811 80 00 numarasını tuşlayarak irtibata geçebilirsiniz.

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları