perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ NERDE KULLANILIR?

Parmak izi nerde kullanılır? Bu soru, günümüzde dilden dile dolanmaktadır. Parmak izi sistemleri kullanım alanları günümüzde oldukça geniştir. Kamu kurum ve kuruluşları, askeri alanlar, belediyeler, fabrikalar, plazalar, okullar, belediyeler, yurtlar, spor salonları, kafeler, liseler, alışveriş merkezleri, üniversiteler, işletmeler, holdingler, hava alanları gibi pek çok farklı alanda kullanılabilmektedirler. Bu kullanım alanlarını dilediğiniz kadar arttırabilirsiniz. Yani parmak izi okuma sistemlerinin nerede kullanılacağı, tamamen sizin arzunuza ve ihtiyacınıza göre değişiklik göstermektedir. Günümüzde personel takip programı ile kullanılarak personel takibi, üye takip programı ile kullanılarak üye takibi, yemekhane takip programı ile kullanılarak yemekhane takibi, tuvalet takip programı ile birlikte kullanılarak tuvalet takibi, öğrenci takip programı ile kullanılarak öğrenci takibi ve geçiş kontrol programı ile birlikte kullanılarak da geçiş kontrollerinin takip edilmesi sağlanır. Yani tüm bu programları kullanmak istediğiniz alanlarda güvenle parmak izli geçiş kontrol cihazlarını kullanabilirsiniz.

Parmak izli geçiş kontrol cihazlarını bu alanlarda yer alanlardaki bariyerlere, kapılara ve bariyerlere tetik vermek için de tercih edebilirsiniz. Turnikelere parmak izi okuma cihazları ile tetik vermek için bu cihazların turnikeler üzerine monte edilmesi gerekmektedir. Daha sonra kullanılacak olan program ile bağlantısının yapılması ve bu şekilde geçiş olanağı bulunacaktır. Kapılara tetik vermek için ise kapılarda kilitlerin kullanılması gerekmektedir. Aslında “parmak izi nerde kullanılır?” sorusuna bu da bir cevap niteliğindedir. Kapılara tetik verilebilecek olan tüm alanlarda kullanılabilmektedir. Özellikle ofis ve oda kapılarında tercih edilmektedirler. Kapı kilitlerinin ahşap kapı, demir kapı, tahta kapı, pvc kapı, cam kapı, Amerikan kapı vb. tüm kapı yapılarına uygun olan farklı bir kilit modeli bulunduğu için zaten tüm kapılara tetik verebilmek daima mümkündür. İsterseniz bu kapılara kilitler ve parmak izi cihazlarını bir arada kullanarak değil de parmak izli kapı kolunu kullanarak tetik verebilirsiniz. Parmak izli kilit olarak da bildiğimiz bu modellerde kapı kolu, kilit ve parmak izi bir aradadır. Normal bir kapı kolundan farkı olmayan bu cihazlar pil ile çalışmaktadırlar. Pillerin bitmesine yakın olarak son 100 geçişte alarm verebildikleri için pil bitmeden değiştirmeniz ve kullanım aksamadan devam edebilmeniz mümkündür.

“Parmak izi nerde kullanılır?” yanı sıra bu sistemler hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de fiyatlarıdır. Parmak izi okuma cihazı fiyatları, kullanılacak olan cihazın modeline göre değişir. Kullanılacak olan cihazların kayıt kapasiteleri, parmak izi sensörleri vb. tüm özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. İşte bu yüzden bu cihazların fiyatları hakkında net olarak bir rakam verebilmek mümkün değildir. Ancak Perkotek Teknoloji olarak kurulduğumuz günden beri Magic Pass parmak izi okuma cihazları Türkiye dağıtıcısı konumunda olmamızdan dolayı bu sistemlerin fiyatları firmamızda çok uygundur. Satın almak ya da parmak izi okuma cihazları hakkında çok daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız, sizi Perkotek Plaza’ya davet ediyoruz. Kaliteli ve sağlam Magic Pass parmak izli geçiş kontrol cihazlarını yerinde inceleyebileceksiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları