perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARK BARİYERİ FİYATLARI

Otopark park bariyeri sistemleri, otoparklardaki araç giriş ve çıkışlarını kontrol altına alabilmenizi sağlayan sistemlerdir. Otopark sistemleri, günümüzde birçok farklı otoparkta kullanılmaktadır. Özellikle site otoparklarında sıkça tercih edilmekte olan park bariyerleri, kullanımı oldukça basite indirgeyen teknik özelliklere sahiptir. Bu bariyerlerin gövdeleri, elektrostatik boyalı ya da paslanmaz çelik olarak üretilmektedir. Elektrostatik boyalı park bariyerleri, iç ortamlarda güvenle tercih edilebilmektedir. Paslanmaz çelik park bariyeri ise su geçirmez özellikte olduğundan dolayı dış ortamlarda güvenle kullanılabilir. Park bariyerleri, tek veya çift buton kontrolü ile çalışmasını devam ettirir. Tek buton kontrolünde bariyer kolunu açmak ve kapamak için bir adet buton bulunmaktadır. Bariyer kolu açıkken butona bastığınızda park bariyeri kolu kapanmaktadır. Bariyer kolu kapalıyken ise butona bastığınızda park bariyeri kolu açılmaktadır. Çift buton kontrolünde ise bariyer kolunu açmak ve kapamak için iki farklı buton bulunur. Bir buton bariyer kolunu açmanızı sağlarken, diğer buton ise bariyer kolunu kapatabilmenizi sağlamaktadır. Uzaktan kumanda ile de 50 metre etkileşim alanına sahip olmaktadırlar. Park bariyeri fiyatları, buton ya da uzaktan kumanda ile kontrol edilmelerine göre farklı olarak fiyatlandırılmazlar.

Park bariyeri fiyatlarıbariyerin modeline göre değişiklik göstermektedir. Avax DZ park bariyeri fiyatları, Avax MN bariyerlerin fiyatlarına göre çok daha uygun olmaktadır. Bunun nedeni tüm bütçelerin düşünülmüş olmasıdır. Yoksa MN bariyer de DZ bariyer de aynı özellikleri taşımaktadır. Park bariyeri kol uzunlukları; 3 metre, 5 metre, 6 metre ve ara uzunluklarda değişiklik göstermektedir. Otoparkınızın giriş alanı ne kadar büyük ise buna göre kol uzunluklarını ayarlayabilirsiniz. Üstelik Avax bariyer kolları, akıllı kollardır. Bariyer kolu aşağı doğru hareketi esnasında kendisine dokunan bir cismi hissetme ve bu cisme tepki verme özelliğine sahiptir. Emniyet sensörlerinin dışında kalan durumlarda ise bariyer kolunun aşağı doğru hareketi sırasında, o yönde yer alan cismi algılayarak durma süresi 0.3 saniyedir. Kolun çarpma durumunda ise kırılabilir olarak da üretilmesi mümkündür.

Park bariyerinin elektronik devresi, mikro işlemci özelliklidir. Elektronik devresi üzerindeki tüm opsiyonel özellikler kullanıma hazır olarak bulunmaktadır. Çevre bağlantıları takılarak da sistemi her zaman masrafsız olarak geliştirebilirsiniz. Ayrıca opsiyonel olarak akü kontrollüdür. Akü ve akü şarj ünitesi kullanılarak, elektrik kesilmesi gibi durumlarda akü sayesinde geçişlerin devam etmesi sağlanmaktadır. Bariyer kolu üzerinde geceleri de görülebilen reflektör kırmızı bantlar bulunmakta olup bu bantların üzerinde “STOP” yazısı yer almaktadır. Güvenlik sistemlerine bağlanılarak da kontrol edebilme imkânı bulunur. Deprem, yangın veya afet gibi acil alarm durumlarında otomatik olarak serbest geçiş moduna geçilmektedir.

Özgün tasarıma sahip olan Avax park bariyeri, farklı gövde renkleri ile kullanacak olduğunuz alanlara renk katacaktır. Üstelik sistemleri 2 sene boyunca garantilidir. Bunun yanı sıra da on sene boyunca da yedek parça garantisi bulunmaktadır. Park bariyerinin montaj kiti, hızlı ve kolay bir şekilde montaj yapabilmenizi sağlamaktadır. Perkotek Teknoloji Dış Tic. A.Ş. olarak Avax park bariyeri Türkiye dağıtıcısı olduğumuz için park bariyeri fiyatları firmamızda oldukça uygundur. Satın almak için daha fazla zaman kaybetmeden hemen şimdi bizi arayın ve siz de kaliteli ve sağlam bariyer ile otoparklarınızı kontrol altına alma imkânı yakalayın!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler