perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PARMAK İZİ OKUTMALI KAPI KİLİT SİSTEMİ

Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi kullanımının her geçen gün artması, kapılardan yapılan geçişleri kontrol edebilme ihtiyacının karşılanabilmesini sağlamaktadır. Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi parmak izi okutularak kapılara tetik verilmesini, okutulacak parmak izinin tanımlı olmaması durumunda da kapılardan geçiş yapılamayacağı anlamına gelmektedir. Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi ile kapılara tetik verebilmek için kapılarda Strike kapı kilitlerini kullanmanız gerekmektedir. Kullanılacak olan kilitlerin her kapı yapısına uygun olan farklı modeli bulunması, bu cihazlar ile her türlü kapıya tetik verebileceğiniz anlamına gelmektedir. Yani parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi ile ahşap kapılara, demir kapılara, metal kapılara, tahta kapılara, cam kapılara vb. kapılara tetik verebilirsiniz. Bunun için öncelikle parmak izi cihazının, kapıların giriş ve çıkış alanlarına monte edilmesi gerekmektedir. Bu cihazların montajından sonra geçişine izin verilecek olan her kişinin parmak izinin, admin tarafından cihaza tanıtılması gerekmektedir. Bu tanıtma işlemi sırasında okutulacak olan parmak izi, her insanın parmağında farklı bir algoritmaya sahip olduğu için kimsenin bir başkası yerine parmak izini okutarak geçiş yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Daha sonra kapılara kilitler monte edilir ve parmak izi okuma cihazı ile bağlantısı yapılır. Bağlantı yapıldıktan sonra parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi aktif hale gelir ve parmak izi tanımlı olan kişiler okutma yaptıklarında kapılardan geçiş yapılabilecektir.

Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi kullanırken kapıların hem giriş hem de çıkış alanlarında parmak izi okuma cihazlarını kullanabileceğiniz gibi sadece giriş alanında da cihazları kullanabilirsiniz. Kapıların çıkış alanında ise butonlar kullanılarak kapıların açılmasına izin verilebilmektedir. Parmak izi okutmalı kapı kilit sisteminde kullanılmakta olan butonların dokunmatik ya da tuşlu modelleri bulunmaktadır. Bu butonları ofislerde masanızın yanında kullanarak, yerinizden kalkmadan kapıları da açabilirsiniz. Kullanım şekli tamamen size kalmıştır. Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi cihazları ile kilitleri ve butonları kullanmadan da kapılara tetik verebilirsiniz. Bunun için kapılarda parmak izli kapı kolunu kullanabilirsiniz. Parmak izli kapı kolunda parmak izi, kapı kolu ve kilit bir arada bulunmaktadır. Normal bir kapı kolu gibi kapılara monte edilirler. Özellikle ofis ve depolarda parmak izli kapı kolu kullanarak sadece izin verdiğiniz kişilerin kapılardan geçiş yapmasını sağlayabilirsiniz. Bunun için kullanılacak olan parmak izli kapı kolları ile aynı zamanda şifreli ve kartlı olarak geçiş yapma imkânı da bulunur. Bu da cihazlarda kayıt kapasitesinin arttırılması anlamına gelmektedir. Böylece geçiş yapacak olan alandaki kişi sayısının da bir önemi kalmayacaktır.

Parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi her geçen gün çok daha geniş alanlarda takip yapmak için kullanılmaktadır. Bu sistemlerin kullanımları da basittir, parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi fiyatları da çok uygundur. Her bütçeye özel olarak bir fiyat vermek mümkündür. Satın almak ya da parmak izi okutmalı kapı kilit sistemi hakkında çok daha fazlasını öğrenmek için bizi arayabilirsiniz!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler