perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

PERSONEL KART BASMA MAKİNASI FİYATLARI

Personel kart basma makinası fiyatları, tercih edilecek olan kart basma makinasının modeline göre değişecektir. Perkotek A.Ş. olarak satışa sunduğumuz tüm personel kart basma makinası fiyatları oldukça uygundur. Bu sayede siz de satın alarak personellerinizi 7/24 takip edebilirsiniz. Peki, nasıl? Personel kart basma makinası ile personelleri takip edebilmek için bu cihazların öncelikle personellerin giriş ve çıkış yapacak oldukları alanlara monte edilmesi gerekmektedir. Montaj işlemi çok basittir. Bunun için profesyonele gerek yoktur. Sadece personel kart basma makinasının fişini prize takmanız, çalışması için yeterli olmaktadır. Ekranları personel kart basma makinasının dijital ve geniştir. Dijital ekranlarında saati gösteren veya takvimi gösteren modelleri bulunmaktadır. Personel kart basma makinasının bu modellerinin tamamında ekranları geniş olmasına karşın, cihazların boyutları küçüktür ve çok yer kaplamaz. Bu sayede personel kart basma makinası kullanım alanları; fabrikalar, işletmeler, benzin istasyonları, plazalar, kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, askeri alanlar, alışveriş merkezleri, hava alanları vb. şeklinde çoğalmaktadır. Aslında personel kart basma makinası, personelleri takip etmek istediğiniz her alanda kullanılabilmektedir. Her geçen gün de kullanım alanları artış göstermekte olup personel kart basma makinası fiyatları uygunluğu sayesinde her bütçeye hitap etmektedir.

Personel kart basma makinasının ekranı ışıklı olduğundan dolayı geceleri de kullanım olanağı bulunur. Yani personelleri 7/24 takip altında tutabilmek için harika bir seçenektir. Personel kart basma makinası, personellerin mesailerinin başlangıçlarında ve mesailerin bitişlerinde ya da mola saatlerinde sürelerinde zil çaldırabilir. Yani personellerin toplu olarak giriş ve çıkış yapmaları da sağlanabilmektedir. Zil çaldırma gibi farklı özelliklerin yer aldığı ya da yer almadığı personel kart basma makinası fiyatları, değişebilir. Yani aslında personel kart basma makinası fiyatları çok merak ediliyor olsa da buradan net bir bilgi vermek doğru ve mümkün olmaz. Çünkü personel kart basma makinası her modelinde ekstra farklı bir özellik yer almasından dolayı farklı personel kart basma makinası fiyatları ortaya çıkmaktadır.

Personel kart basma makinası ile kart dolabı birlikte kullanılmaktadır. Personel kart basma makinası dolabı, personellerin okuttukları kartların konulduğu dolaptır. Personellerin kartlarını kaybetmemesi için bu dolaba okutma sonrasında koyarak tekrar okutacakları zaman aynı yerden almaları sağlanmaktadır. Bu kartlara puantaj kartı ya da işçi kartı da denilmektedir. İşçi kartlarının üzerine renkli ya da siyah beyaz baskılar yapılarak kartın kime ait olduğu belirlenebilmektedir.

Personel kart basma makinası o kadar kolay bir kullanıma sahiptir ki; tüm özellikler cihazın üzerinde otomatik olarak bulunmaktadır. Ayın yirmi sekizi, yirmi dokuzu, otuzu ya da otuz biri olması, personel kart basma makinası üzerinde otomatik bir şekilde ayarlanabilmektedir. Personellerin geç gelmeleri veya erken çıkmaları da personel kart basma makinasında kırmızı renkli olarak basıldığı için kimin geç kaldığı ya da erken çıktığını çok daha kolay bir şekilde belirleyebilirsiniz. Personellerin daima takibe ihtiyacı olduğu bilincinde olduğunuzu biliyoruz. Personel kart basma makinası fiyatları uygunluğu ile personelleri takip ederek siz de güvenilir ve kontrollü alanlara sahip olun!

perkotek.com Aşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
  Dosya Adı İşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler

100.000'in üzerinde memnun müşteri referansı ile açık ara lider
Referanslarımızdan Bazıları