perkotek.com
Kullanıcı Adı
Şifre
Şifrenizi mi unuttunuz?Bayilik için tıklayınız!
Şifrenizi sistemimizde kayıtlı eposta adresinize göndermek için aşağıdaki bilgileri eksiksiz doldurarak formu gönderin!

E-posta Adresiniz...
Not: Sistem gönderim sonrası şifrenizi değiştirecektir...

Parmak İzi Okuyucu Fiyatları: Uygun ve Güvenli Çözümler!

Parmak izi okuyucu cihazlar, personel takip sistemleri içerisinde en çok tercih edilen personel takip cihazları arasında yer almaktadır. Parmak izi okuyucu fiyatları uygunluğu ile bu cihazların farklı pek çok modeli bulunmaktadır. Bu modeller personel takibi yapabilmenizin yanı sıra aynı zamanda da üye takibi, yemekhane takibi, öğrenci takibi, tuvalet takibi ve minibüs takibi de yapabilmenizi sağlamaktadır. Parmak izi okuyucu cihazların farklı modelleri, farklı kayıt kapasitelerine sahiptir. Bu kayıt kapasiteleri ihtiyacınıza göre cihaz tercihi yapmanız için bir avantajdır. Örneğin; parmak izi okuyucu ile personel takibi yapmak istediğinizi düşünelim. Personel sayınız eğer 1500 kişi ise 1000 kişi kapasitesine sahip olan bir parmak izi okuyucu tercih etmeniz hiç mantıklı olmayacaktır. 1500 kişilik bir ekibe sahip iseniz 2000 kişilik bir parmak izi okuyucu tercih edebilir, böylece tüm personelleri takip edebilecek kapasitede bir cihaz elde etmeyi başarabileceksiniz. Parmak izi cihazları sayesinde özellikle personel takibi yaparken yüzde yüz verimli sonuçlar elde edebileceksiniz. Ayrıca parmak izi okuyucu ile turnike, kapı veya bariyerlere de tetik verebilirsiniz. Özellikle parmak izi okuyucu ile turnikelere tetik vererek, geçiş kontrolünün yanı sıra aynı zamanda geçiş kısıtlamaları da sağlayabilirsiniz. Her açıdan işinizi kolaylaştıracak olan parmak izi okuyuculara web sitemiz üzerinden de erişebilirsiniz.

Parmak izi cihazlarının çalışma mantığından söz edelim. Parmak izi cihazları, çok basit bir çalışma mantığına sahiptir. Bu cihazları kullanabilmek için öncelikle kişilerin parmak izlerinin cihaza kaydedilmesi gerekmektedir. Dilerseniz bir kişinin on parmağını da kayıt edebilirsiniz. Böylece normalde giriş yapılan parmakta tahriş veya deforme olması gibi durumlarda tanıtılan diğer parmaklar ile geçiş yapabilmektedir. Yani parmak izi cihazları, her alanda oldukça güvenilir sonuçlar elde etmenizi sağlayacaklardır. Parmak izi okuyucu fiyatları da en çok merak edilen konular arasında yer almaktadır. Parmak izi okuyucu fiyatları, parmak izi cihazının kayıt kapasitesine göre farklılık gösterir. Tabi ki fiyattaki farklılığın tek nedeni bu değildir. Parmak izi okuyucu fiyatları, parmak izi terminalinin modeline göre de farklılık gösterebilmektedir. Parmak izi okuyucu cihazı, kullanacağınız alana göre kişilerin geçiş yaptıkları alanların giriş ve çıkış alanlarına yerleştirmeniz gerekmektedir. Böylece kişiler giriş ve çıkış yaparlarken parmak izlerini okutarak giriş ve çıkış bilgisi vereceklerdir. Daha sık personel takip programı ile tercih edilen parmak izi okuyucu, personellerinizin sadece giriş ve çıkış bilgilerine erişmenizi değil, aynı zamanda da raporlamalar ile takip edebilmenizi sağlamaktadır. Parmak izi okuyucuların kullanımları o kadar basittir ki, çok kısa bir sürede adapte olabilmenizi sağlamaktadır.

Magic Pass parmak izi okuyucu hem Türkçe hem de İngilizce menü diline sahip farklı cihazlara sahiptir. Cihazların ekranları oldukça geniş olup, dokunmatik veya wifi özelliğine sahip cihazlarımız da bulunmaktadır. Üstelik parmak izi okuyucular ile parmak izli geçiş yapabilmenin yanı sıra aynı zamanda kartlı geçiş veya şifreli geçiş de yapabilirsiniz. Magic Pass parmak izi okuyucu cihazların çoğu sesli geri bildirim özelliğine sahiptir. Parmak iziniz eğer tanımlı ise parmak izinizi okuttuğunuzda cihaz size teşekkür ederek geçiş yapmanızı sağlamaktadır. Parmak iziniz tanımlı değil ise, cihaz parmak izinizi tanımlayın yönünde sesli bir geri bildirim vermektedir. Ayrıca pek çok parmak izi okuyucunun ekranında kullanıcı bilgileri gösterilmektedir. Perkotek Teknoloji olarak, Magic Pass parmak izi okuyucu cihazların Türkiye distribütörlüğünü yapmaktayız. Bu da demek oluyor ki, parmak izi okuyucu fiyatları en cazip teklifler ile bizde! Neden kalitesiz ve yüzde yüz verim ile kullanamayacağınız cihazlara yüksek meblağlar ödeyesiniz ki? Gelin, öncelikle ihtiyacınızı belirleyelim. İhtiyacınıza en uygun parmak izi okuyucu ile siz de geçişleri kontrol altına alırken aynı zamanda geçiş güvenliği elde edin ve takip işlemleri için harcadığınız zamandan kurtulun!

perkotek.comAşağıdaki dosyalardan size uygun olanı seçerek bilgisayarınıza indirebilirsiniz... Bilgisayarınızın güvenliği için lütfen indirdiğiniz dosyaları virüs taramasından geçiriniz! İşletmemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir!


perkotek.com Ürün Yazılımları
 Dosya Adıİşlem


Görmeniz Gereken Diğer Ürünler